„Gazelę“ pelniusi A.Vaičiūno odontologijos klinika – viena sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos bendrovių

vaiciunas odontologas_sveikatos_gijaSėkmingiausiai besivystančios ir sparčiausiai augančios įmonės – „Gazelės“ – Lietuvoje renkamos jau 13-ą kartą, ir tai daro savaitraštis „Verslo žinios“.

Kaune nuskambėjus šiemetinio pagarbos renginio fanfaroms, šilutiškiai irgi turi kuo pasidžiaugti: mūsų mieste veikianti Alvydo VAIČIŪNO odontologijos klinika UAB „Sveikatos gija“ pripažinta viena sėkmingiausiai ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Visai netrukus – kovo 3-iąją – 9 metų veiklos sukaktį minėsianti „Sveikatos gija“ per tuos metus neatpažįstamai išaugo: veiklą Šilutėje pradėjo vienas odontologas A.Vaičiūnas, o šiandien dviejuose įstaigos filialuose Šilutėje ir Klaipėdoje iš viso dirba 32 darbuotojai.

Ir tai – ne pabaiga, plėtra vyksta toliau.

Per 9 metus atidarytos dvi klinikos

„Darbas, darbas, darbas“, – šypteli klinikos vadovas Alvydas Vaičiūnas, kuomet užduodame klausimą, ar lengva šiandien mūsų šalyje išvesti savo įmonę į sėkmingiausiai augančių ir sparčiausiai besivystančių gretas.verslo apdovanojimas_gazele_vaiciunas_sveikatos_gija

Jis prisimena, kaip 2008-ųjų kovą Šilutėje, Rusnės gatvėje atidarytame odontologijos kabinete teko suktis vienam, talkinant kelioms padėjėjoms ir mamai Janinai Vaičiūnienei, kuri ėmėsi įmonės buhalterijos. Žodis „suktis“ čia išties tinka labiausiai, nes tie pacientai, kurie tuomet ryžosi savo burnos problemas patikėti jaunam specialistui, puikiai prisimena, kaip jis tiesiogine žodžio prasme skaičiuodavo minutes ir neskaičiuodavo darbo valandų, kad pajėgtų priimti visus pageidaujančius.

Iš tų laikų šiandien kartu su A.Vaičiūnu Šilutėje dirba tik viena bendrosios praktikos slaugytoja Angelė Vaitkienė, kiti kolektyvo nariai – nauji.

12 odontologų, keturios burnos higienistės, keturiosadministratorės ir 7 odontologų padėjėjai – tiek specialistų šiandien dirba „Sveikatos gijos“ filialuose Šilutės klinikoje ir „Danės odontologijos klinikoje“ uostamiestyje. Pastaroji – žymiai jaunesnė, duris atvėrusi prieš pusantrų metų, bet jau irgi suspėjusi pelnyti klaipėdiečių pripažinimą.

Tiesa, tie patys specialistai pasikeisdami dirba ir Šilutėje, ir Klaipėdoje, o kai kurie jų dirbti į Pamarį važinėja net iš Kauno.

Svarbiausia – specialistai ir įranga

„Nelengva rasti kompetentingų, darbui pasirengusių specialistų“, – tai vienintelė problema, kurią įvardija „Sveikatos gijos“ vadovas.

Anot jo, aukštos kvalifikacijos specialistai, siekiantys suteikti pacientui aukščiausios kokybės paslaugas, ir pati šiuolaikiškiausia įranga – štai tie du arkliukai, kurie būtini norint sėkmingai konkuruoti šiandienos rinkoje ir plėstis. Todėl kaip tik šie dalykai yra įmonės prioritetas.

Štai ir šiuo metu į kelių savaičių tobulinimosi kursus Jungtinėse Amerikos Valstijose išvyko trys odontologės, jos naujų žinių semiasi estetinės odontologijos srityje.

vaiciuno klinikaNuolat stengiamasi įsigyti pačią moderniausią įrangą. Pavyzdžiui, Klaipėdos klinikoje neseniai sumontuotas kompiuterinis 3D tomografijos aparatas kol kas, anot A.Vaičiūno, yra vienintelis tokio lygio įrenginys mūsų šalyje. Panašus jo analogas yra ir Šilutės klinikoje. Tai aparatai, kuriais atliekamos ypač kokybiškos kompiuterinės tomografinės ir panoraminės nuotraukos.

Plėtra vyksta Klaipėdoje, bus ir Šilutėje

„Danės odontologijos klinika“ šiuo metu plečiama – rengiamos operacinės. Darbus baigus čia bus dar daugiau naujų darbo vietų“, – artimiausius planus išduoda jaunas odontologas.

Pasak jo, plėtra numatyta ir Šilutės klinikoje. „Mano gimtojo miesto žmonės irgi verti gauti aukščiausio lygio paslaugas“, – sako šilutiškis.

A.Vaičiūnas tik pečiais trukteli, kai smalsaujame, ar jam teko patirti vadinamuosius valstybinių įstaigų trukdžius plėsti verslą, apie kuriuos viešojoje erdvėje neretai užsimena įvairių įmonių vadovai. Pasak jo, gal todėl, kad viską nuo pradžios darė skaidriai, o gal dėl to, kad jam tiesiog sekėsi, panašių dalykų jis nepamena.