Gegužę daugiausia santuokų ceremonijų vyko bažnyčiose

Vestuves Fotografas AndriusGegužės mėnesį Šilutės rajone gimė 43 kūdikiai, mirė 54 gyventojai, susikūrė 29 šeimos, o iširo 10 šeimų. Tokie yra Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus duomenys.

Galima pasidžiaugti, kad santuokų skaičius gegužę buvo didžiausias per 5 šių metų mėnesius, o naujagimių daugiau buvo tik kovą – 50. Bet mirčių skaičius keturis paskutinius mėnesius viršyja 50.

Gegužę įregistruoti gimę 19 berniukų ir 24 mergaitės, tarp jų buvo viena dvynukų porelė. Viena šeima susilaukė 7-ojo vaikelio. Vienas kūdikis gimė vienišai mamai, 23 vyrai juridiškai pripažino kūdikių tėvystę. Jauniausia naujagimio susilaukusi mama – devyniolikmetė, vyriausiai gimdyvei buvo 40 metų.

Populiariausi gegužės naujagimių vardai buvo Jonas, Arnas, Rugilė, Tėja. Suteikti reti vardai: Kevinas, Aras, Elijus, Jorūnas, Katalėja, Vytautė.

Gegužės mėnesį mirė 30 vyrų ir 24 moterys. 20 iš jų buvo Šilutės gyventojai, 34 – iš seniūnijų, vienas vyras mirė užsienyje.

Vyriausiam velioniui buvo 94 metai. Palaidoti ir 17-metis jaunuolis, ir kūdikis.

Iš 29 santuokų, įregistruotų gegužę, 17 buvo bažnytinės, viena – sudaryta užsienyje, 9 poros susituokė Civilinės metrikacijos skyriuje, dar 3 – savo pasirinktoje iškilmių vietoje.

Paskutinį pavasario mėnesį abiejų sutuoktinių bendru sutarimu išsiskyrė 9 šeimos, viena šeima iširo dėl vyro kaltės. Gyventi su motinomis liko 9 nepilnamečiai vaikai.