Gegužę gimė mažiausiai kūdikių šiais metais

vienisas vaikasGegužės mėnesį Šilutės rajono Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 31 naujagimis, 55 mirtys, 32 santuokos ir 5 skyrybos.

Paskutinį pavasario mėnesį gimė 14 berniukų ir 17 mergyčių. Tai mažiausi naujagimių skaičiai per visus penkis šių metų mėnesius. Ankstesniais mėnesiais gandrai, o gal ir kitokie paukščiai, šilutiškių šeimoms padovanodavo nuo 34 (vasarį) iki 50 (sausį) kūdikių.

Seniūnijų gyventojams gimė 12 kūdikių, miesto gyventojams – 19. Buvo ir porelė dvynukų. Viena šeima susilaukė penktojo vaikelio.

Jauniausiai mamai buvo 17 metų, vyriausiai – 38-eri.

Vienišoms mamoms gimė 3 kūdikiai, o 9 vyrai juridiškai pripažino savo tėvystę.

Populiariausi gegužės naujagimių vardai buvo: Lukas, Matas, Nojus, Goda, Liepa, Urtė. Suteikti reti vardai: Tajus, Neitas, Oliveris, Arielė, Izabelė, Jūratė.

Gegužę mirė 34 vyrai ir 21 moteris. 20 iš jų buvo Šilutės miesto gyventojai, 35 – seniūnijų gyventojai. Mirė į užsienį išvykę 1 vyras ir 1 moteris.

Vyriausiam velioniui buvo 99 metai, mirė ir vienas kūdikis.

Iš 32 santuokų, sudarytų gegužę, viena įregistruota užsienyje, 15 – bažnyčiose, kitų 16 santuokų iškilmingos registracijos vyko Savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

Gegužę 2 šeimos iširo dėl vyrų kaltės, 3 šeimos išsiskyrė abiejų sutuoktinių bendru sutarimu. Iširusiose šeimose gyventi su motinomis liko 3 nepilnamečiai vaikai, su tėvu – vienas vaikas.