Gelbėdamas draugą puolė pareigūną

policijaIki šiol įstatymui nenusižengęs ir nuobaudų neturintis L.K. susiteršė savo gerą reputaciją. Kovo 23 dieną 14 val., nenorėdamas, kad draugas M.E. būtų nubaustas, L.K. grūmėsi su policijos pareigūnu.
Už pasipriešinimą pareigūnui „gynėjui“ teks sumokėti 2080 Lt baudą.

Tądien M.E. savo automobiliu „Audi 100“ parvežė namo įkaušusį L.K. Tačiau vyrams iš paskos į kiemą įvažiavo ir policijos automobilis – kelių policijos patrulis E.J. norėjo patikrinti automobilio vairuotojo dokumentus ir blaivumą.

Vairuotojas nebuvo nusiteikęs bendrauti su pareigūnu ir nedarė, ko prašomas. Vyras nedavė policininkui automobilio dokumentų, muistėsi ir nesėdo į tarnybinį automobilį.

L.K., pamatęs, kad draugas priešinasi vedamas į policijos automobilį, tučtuojau atskubėjo jo „vaduoti“. Vyras truktelėjo pareigūną už uniformos ir stumdydamas jam smūgiavo kelis kartus į petį, kol abu nugriuvo. Susikibę vyrai grumtynes tęsė ant žemės.

Policijos budėtojui buvo pranešta, kad Vainuto miestelyje patruliavusiam pareigūnui reikalinga pagalba. Patikrinti, kokie neramumai kilo Vainute, išvyko G.P. Atvykęs į vietą pamatė, kad E.J. grumiasi su nepažįstamu vaikinu. Pareigūnui E.J. grumtynių metu buvo suteptos ir suplėšytos kelnės.
Patikrinus su pareigūnu susigrūmusio L.K. blaivumą, nustatytas 2,18 promilės girtumas.

Teismas L.K. skyrė 2080 Lt baudą už grasinimą valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.
Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.