Gelbėjamas Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo fondas

pinig-596x397Savivaldybės politikų ir rajono smulkiųjų verslininkų darbo grupė nusprendė, kad Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo fondo lėšomis šiuo metu tikslingiausia būtų remti programas, kuriomis būtų siekiama kurti naujas darbo vietas.
  
Darbo grupės narys, socialdemokratas Alfonsas Vanagas „Šilutės naujienoms“ pranešė, kad praėjusį trečiadienį darbo grupėje buvo sutarta Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo fondo nuostatuose išskirti tris sąlygas, kada verslo įmonės gali pretenduoti į fondo paramą: naujos įmonės steigimo išlaidoms; įmonės paimtos paskolos palūkanoms kompensuoti; taip pat suteikti be procentų paskolas, vienai naujai nuolatinei darbo vietai skiriant iki 5000 litų, pagal pareiškėjo pateiktą verslo planą.

Darbo grupės pasiūlymus turi peržiūrėti Savivaldybės teisininkai ir pakoregavę Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo fondo nuostatus teikti svarstyti rajono Tarybai. Pasak A.Vanago, dabar Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo fonde lėšų nėra, tačiau jei Savivaldybės privatizavimo komisijos numatyti objektai būtų parduoti, jau šiemet fonde atsirastų apie 150 tūkst. Lt.