Geriausi 2013 metų abiturientai

8 kontrimasTomas Kontrimas,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas (100 balų iš matematikos, informacinių technologijų ir fizikos).

Denas Andrijauskis,
Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientas (100 balų iš lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, daugiau nei 90 balų gavo iš biologijos (Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja R.Žemailienė kitų egzaminų tikslesnių rezultatų nesutiko paskelbti –  redakcijos pastaba).8 mineikyte Pagerbimo ceremonijoje nedalyvavo, nes jau išvykęs į užsienį.

Rūta Mineikytė,
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos abiturientė (100 balų gavo iš matematikos ir anglų kalbos; daugiau kaip 90 balų gavo iš biologijos ir chemijos).

Paklausta apie ateities planus, Rūta sakė, kad mokykloje labiausiai jai patiko biologija ir chemija, todėl bendraklasiai neabejojo, jog mergina pasirinks medicinos studijas. Rūta buvo apgalvojusi ir „atsarginį planą“ – studijuoti genetiką ar biochemiją. Dabar naumiestiškė sako, kad „atsarginis planas“ kuo toliau, tuo labiau prie širdies limpa. Ji norėtų visą gyvenimą būti „moksliuke“ ir atsidėti moksliniams tyrimams, gilintis į neištirtas mokslo sritis.
8 paplauskaite

Rūta Paplauskaitė,
 Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientė (100 balų iš matematikos ir anglų kalbos; daugiau kaip 90 balų gavo iš lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos ir informacinių technologijų).
8 andriekusKetina studijuoti kūrybines industrijas.

Ignas Andriekus,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas (100 balų iš informacinių technologijų).

Egzaminų rezultatai parodė, kad Ignas pasirinko teisingą kelią – nori studijuoti informacines technologijas. Vaikinas prisipažino, kad šią veiklą yra pradėjęs jau gimnazijoje.

8 bruenkerMartynas Bruenker,
Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientas (100 balų iš vokiečių kalbos, daugiau kaip 90 balų gavo iš anglų kalbos).

Vaikinas džiaugiasi egzaminų rezultatais ir norėtų dar labiau tobulinti anglų ir vokiečių kalbų žinias. Todėl ketina studijuoti šių kalbų filologiją. Be to, norėtų išmokti naujų kalbų.

Kur gilins filologijos žinias, dar nežino – galbūt Lietuvoje, o galbūt užsienyje. Ateityje norėtų tas žinias pritaikyti Lietuvos labui – arba dirbs Lietuvoje, arba atstovaus Lietuvai užsienyje.
8 draksas
Martynas Drakšas,Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas (100 balų iš matematikos, daugiau kaip 90 balų gavo iš biologijos).

Martynas labai norėtų niekur nedirbti ir mokytis visą gyvenimą. Jam buvo taip smagu mokytis Vydūno gimnazijoje, kad tokį smagumo jausmą norėtų patirti nuolat. Mokytis niekada jam nebuvo sunku ar nuobodu ir būtų laimingas, jei mokytis galėtų kasdien nuo 8 iki 17 valandos.

Vis dėlto vaikinas atskleidė, jog stos studijuoti mediciną.

8 jonkusDovydas Jonkus,
Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientas (100 balų iš istorijos).

Istorijos sužavėtas Dovydas ketina studijuoti archeologiją. Tą jis žinojo nuo pat 6 klasės.

Domantas Judeikis,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas (100 balų iš anglų kalbos; daugiau kaip 90 balų gavo iš matematikos, informacinių technologijų ir fizikos).

Gyvenimo svajonės Domantas irgi neturi, todėl vis dar yra dvejonių kelyje. Neapsisprendęs, ar studijuos Lietuvoje, ar užsienyje. Bet ateityje norėtų kurtis Lietuvoje. Šiuo metu širdis labiausiai linksta į informacinių technologijų mokslus.
8 kubickas

Martynas Kubickas,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas (100 balų iš anglų kalbos).

Martynas nori metus paskirti sau – savianalizei, savo pomėgių ir tikslų atskleidimui, todėl neketina stoti į jokią aukštąją mokyklą. Vaikinui labai patinka maisto gamyba, todėl neatmeta galimybės gilintis į kulinariją.
8 vaitkute

Kamilė Vaitkutė,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientė (100 balų iš vokiečių kalbos).

Jai geriausiai sekėsi vokiečių kalba, todėl nori išvažiuoti studijuoti į Vokietiją. Kokią specialybę rinksis, nežino, nes mokykloje patiko daug dalykų. „Vokietijoje atstovausiu Lietuvai, o galbūt ir grįšiu gyventi į Lietuvą, turėdama didelį žinių bagažą“, – planuoja Kamilė.
8 norkute

Morta Norkutė,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientė (100 balų iš lietuvių kalbos ir literatūros).

Mergina prisipažįsta, kad lengvai galėtų realizuoti save daugelyje sričių – patinka ir menai, ir tikslieji, ir socialiniai mokslai. Todėl dabar, gavusi atestatą, savaitę skirs „stipriam galvojimui“ – ką pasirinkti? „Stipriai galvosiu ir tikrai sugalvosiu“, – sakė Morta.

Andrius Bilinevičius,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas (99 balai iš informacinių technologijų).

Pagerbimo ceremonijoje nedalyvavo.

Dainora Jakštaitė,
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos abiturientė (99 balai iš anglų kalbos).8 jankauskyte

Pagerbimo ceremonijoje nedalyvavo.

Vaida Jankauskytė,
Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientė (98 balai iš istorijos ir 92 iš matematikos).

Vaida seniai žinojo, kad jokio kito varianto nesirinks – tik finansus.
8 juraskaite

Birutė Juraškaitė,
Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientė (99 balai iš anglų kalbos).

Birutė irgi dar nenusprendė, kokias studijas rinktis – traukia fiziniai mokslai arba technologijų studijos.
8 keryte

Berta Kėrytė,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientė (91 balas iš biologijos ir 90 iš anglų kalbos).

Mergina sako, kad specialybės paieškoms skyrė daug laiko – skaitė įvairią literatūrą, domėjosi universitetų programomis. Apsisprendė studijuoti mediciną. O jei neįstos, rinksis finansus.

Viktorija Pleikytė,
Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientė (97 balai iš lietuvių kalbos ir literatūros ir 96 balai iš biologijos).

Pagerbimo ceremonijoje nedalyvavo.
8 uzpelkyte

Augustė Užpelkytė,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientė (95 balai iš lietuvių kalbos ir literatūros ir 92 balai iš istorijos).

Augustę labiausiai traukia socialiniai mokslai. Todėl ji planuoja rinktis politikos arba žurnalistikos studijas.8 vanagas

Antanas Vanagas,
Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas (99 balai iš anglų kalbos ir 92 balai iš geografijos).

Besimokydamas vaikinas turėjo įvairių ketinimų – gal studijuoti ekonomiką, gal – kalbas. Bet šiais mokslo metais „nugalėjo“ geografija. Antanas nori tapti meteorologijos arba hidrologijos specialistu.