Geriausi ūkininkai pagerbti Kaune

metu ukininku pagerbimas silutiskiaiPrieš savaitę Kaune pagerbti jau 19-ojo respublikinio konkurso „Metų ūkis 0147„ nugalėtojai. Tarp jų – ir dviejų mūsų rajono ūkininkų – Dalios ir Stasio Jurjonų iš Gardamo seniūnijos Užlaukės kaimo, bei Algimanto Leščinsko iš Užlieknių šeimos.

Renginį organizavo Žemės ūkio ministerija, Lietuvos ūkininkų sąjunga (LŪS) ir Žemės ūkio konsultavimo tarnyba (ŽŪKT). Į metų šventę mūsų ūkininkus lydėjo rajono savivaldybės ir Kaimo reikalų skyriaus, LŪS Šilutės skyriaus ir ŽŪKT vadovai.

Iškilmingo renginio metu ūkininkai pamatė įdomią koncertinę programą, juos sveikino žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, LŪS pirmininkas Jonas Talmantas, Vyriausybės ir Seimo atstovai. Konkurso nugalėtojams įteiktos suvenyrinės paukštės – žvilgsnio į ateitį ir minties polėkio simboliai, gėlių puokštės.

Šiemet konkurse iš viso dalyvavo beveik pusė tūkstančio šalies ūkininkų, jo nugalėtojais pripažinti 115 iš jų.

 „Šventė buvo labai graži ir ilgam įsiminė. Didelį įspūdį paliko toks gausus būrys ūkininkų, susirinkusių į vieną vietą, smagu buvo pabendrauti su bendraminčiais“, – sakė iš Kauno grįžę Jurjonai ir A.Leščinskas.