Geriausi virtuvės įrangos sprendimai gausiai šeimai

 

kitchen-2165756 960_720Daugelis tikriausiai sutiktų, jog didelėms šeimoms daugiausiai nepatogumų tenka patirti virtuvėje – jei vietos nėra itin daug, gaminant maistą ar atliekant ruošos darbus dažnai tenka kovoti dėl kiekvieno centimetro. Visgi, Jūs galite pasistengti, kad visas virtuvės plotas būtų išnaudotas prasmingai, o šioje erdvėje esantys įrenginiai prisidėtų prie sklandaus darbų atlikimo. Tad jeigu susiduriate su šiomis problemomis ar planuojate šeimos pagausėjimą, jau dabar turėtumėte pagalvoti apie tai, ką virtuvėje būtų galima pakoreguoti.

1. Patogus indų plovimas. Šiam tikslui neabejotinai geriausiai tiks talpios indaplovės – kai kurios iš jų vienu plovimu gali išblizginti net 15 indų komplektų, tad toks variantas tikrai praverstų didelei Jūsų šeimai. Juk iškart galėtumėte atsisveikinti su vienu, ne pačiu mėgstamiausiu buities darbu. Šiuo įrenginiu galite pasirūpinti net ir tuomet, jei neplanuojate remonto: laisvai pastatomai indaplovei tikrai pavyks atrasti vietos net ir ne itin didelėje virtuvėje, o jos privalumais netruksite įsitikinti ir patys.

2. Daug vietos maistui. Taip, dabar kalbėsime apie šaldytuvus ir šaldiklius – jei pasirinksite pakankamai didelius variantus, lengvai juose sutalpinsite visus namiškių mėgstamus produktus. Tokiais atvejais gali pasitarnauti dviejų durų šaldytuvai ar kiti panašiu talpumu pasižymintis modeliai. Reikiamą talpą sužinoti nesunku – tereikia šeimos narių skaičių padauginti iš 100l ar 150l. Visgi, vertėtų atsižvelgti ir į savo įpročius – net ir didelės šeimos ne visuomet mėgsta kaupti daug šaldytų produktų, tad nuo to atitinkamai priklausys ir šaldiklio dydis.

3. Daugiafunkcinė maisto ruoša. Orkaitės neabejotinai yra vienas patogiausių maisto gaminimui skirtų įrenginių – jose vienu metu galima pagaminti pakankamai didelį kiekį mėgstamų patiekalų. Tikėtina, kad didesnėje šeimoje dažnai iškils ir su skoniu susiję klausimai – tokioms situacijoms pasiruošti padės orkaitės, turinčios grilio, gaminimo garuose ar kitas panašias funkcijas. Kulinariniams šedevrams Jums neabejotinai reikės ir viryklės – šiuo atveju svarbu atkreipti dėmesį į kaitviečių skaičių.

4. Energijos taupymas. Ne paslaptis, jog gausesnė šeima išeikvoja ir kur kas daugiau elektros energijos, tad pravartu iš anksto pagalvoti apie sprendimus, padėsiančius jos sutaupyti. Atkreipkite dėmesį, kokia yra nurodyta orkaitės, viryklės, šaldytuvo ar kitų virtuvės įrenginių energijos efektyvumo klasė – A+++ įranga yra pati taupiausia, tačiau maloniai pradžiugins ir A+, A++ technika. Itin platų virtuvės įrangos asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

5. Efektyvūs pasirinkimai. Svarbu taupyti ne tik elektros energiją, bet ir savo laiką, todėl pirmenybę turėtumėte teikti moderniems ir efektyviems sprendimams. Savaiminio išsivalymo funkciją turinčios orkaitės, šaldytuvai su „No Frost“ sistema – tai tik keletas tokių variantų, tačiau jei atidžiau susipažinsite su šiuolaikinėmis galimybėmis, jų pavyks surasti ir kur kas daugiau.

Svarbiausia, kad pasirinkta virtuvės įranga atitiktų ir Jūsų pačių keliamus reikalavimus bei žinoma, tiktų prie patalpos dydžio. Kad ir kaip norėtume, mažesnėse patalpose ne visuomet galime pastatyti pačius talpiausius įrenginius, tad tokiais atvejais teks skirtyti prioritetus ir apgalvoti, kurie sprendimai visiems šeimos nariams būtų naudingiausi. Visgi, virtuvės technikos pasirinkimas pakankamai platus, tad bet kuriuo atveju tikrai pavyks surasti tinkamus variantus.