Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai vėl startuoja!

gerumo zvaigzde 1Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia jau tradicija tapusį Geriausio socialinio darbuotojo konkursą. Konkurso metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti.

Nugalėtojai bus renkami 6 skirtingose nominacijose pagal klientų grupes: už darbą su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene bei už darbą su patiriančiais krizę. Nugalėtojus išrinks Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sudaryta vertinimo komisija.

„Socialiniai darbuotojai – žmonės, kurių dėka keičiasi likimai, ir keičiasi į gera. Daug pastangų, moralinės stiprybės, kantrybės, o kartais ir atlaidumo reikalauja jų darbas. Dažnas greitas kritikuoti, tačiau pamačius iš arti, kaip nelengva įvairiose situacijose rasti teisingą kelią, geriausią patarimą, kaip sunku nešti atsakomybę už kitų žmonių gyvenimus, suprantame, kaip svarbu yra ir socialinių darbuotojų pašaukimas, ir nuolatinis įgūdžių tobulinimas,“ – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. „Šiuo konkursu norime ne vien surasti geriausius iš geriausių, bet ir paskatinti žmones pastebėti aplink save teigiamus pavyzdžius, pasidalinti vertinga patirtimi.“

„Geriausio socialinio darbuotojo“ vardą pelnę socialiniai darbuotojai iškilmingo renginio metu bus apdovanoti aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo Žvaigžde“ ir ministrės A. Pabedinskienės padėkos raštais.

Savo kandidatūras galima teikti nuo 2016 m. rugpjūčio 1 d. iki 2016 m. rugsėjo 2 d. imtinai, adresu post@socmin.lt (laiško temos laukelyje įrašykite „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“).

Konkurso atrankos kriterijai