Gerumas aplankė kiekvieno juknaitiškio širdį

juknaiciu labdaros mugeDaug galima visiems kartu nuveikti, jei kiekvienas po truputį prisideda, – šiais žodžiais galime drąsiai patvirtinti, kad gruodžio 15 d. Juknaičių pagrindinėje mokykloje vykusi „Kalėdų gerumo mugė“ pateisino visus organizatorių lūkesčius – surinkta daugiau nei 600 Lt.

Labdaringas renginys buvo skirtas paremti Maltos ordino akciją „Maltiečių sriuba“ ir padėti vieno mokinio šeimai spręsti vaiko sveikatos problemą. Šis renginys dalyvauja Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorių organizuojamame konkurse „Idėjos padėjėjos“.

Mugei ruošėmės nuo advento pradžios. Mokiniams rodėme švietėjiškus filmus apie Maltos ordino veiklą Lietuvoje ir jų organizuojamas akcijas. Iniciatyvūs mokyklos bendruomenės nariai gamino įvairius rankdarbius, mugėje prekiauti užsiregistravo daugiau nei 50 dalyvių.

Mugės dieną nuo ryto skambėjusi kalėdinė muzika kūrė gerą nuotaiką ir sukvietė visus į labdaringą renginį. Mokyklos direktorė V.Šimelionienė iškilmingai paskelbė renginio atidarymą ir tapo pirmąja aukotoja. Mugė šurmuliavo daugiau nei valandą, pirko ir dideli, ir maži. Kiekvienas galėjo nusipirkti tai, kas pradžiugino jo širdį: įsigyti kalėdinę dovanėlę ar paskanauti gardumynų.

Rankdarbiai visus žavėjo išskirtiniu spalvingumu, išmoningumu.

Aukodami surinktus pinigus bendruomenės nariai nuoširdžiai pasidžiaugė galimybe atverti savo širdį ir parodyti gerumą, atjautą šalia esantiems.

Labdaringo renginio organizatorės dorinio ugdymo mokytojos G.Pociutė, M.Žadeikienė ir socialinė pedagogė S.Žemaitytė nuoširdžiai dėkoja vaikams, tėvams, globėjams, mokytojams ir visiems bendruomenės nariams, padėjusiems įgyvendinti šią kilnią misiją.