Gimnazistai bendravo su žymiais krepšininkais

Lt team_2Šilutės pirmojoje gimnazijoje vasario pabaigoje lankėsi LTeam 3×3 krepšinio (tai tokia krepšinio atmaina, kai žaidžiama ne 5 prieš 5 žaidėjus, o 3 prieš 3, naudojant vieną krepšį) Lietuvos atstovai, – Aurelijus Pukelis, Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis ir Marijus Užupis.

Į konferencijų salę sugužėjo gausus mokinių, norėjusių susitikti su žymiaisiais sportininkais, pelniusiais III vietą Europos čempionate būrys. Sportininkai papasakojo apie tai, kaip nusprendė pradėti dar anuomet buvusį naują sportą Lietuvoje, pasidalino smagiomis istorijomis iš paauglystės dienų, davė puikių patarimų apie ryžtą, gyvenimo Lt teampasiekimus ir užsispyrimą.

LTeam atstovai prasitarė ir apie artėjančią olimpinę atranką, vyksiančią kovo mėnesį, Indijoje, kurioje LTeam atstovaus Lietuvą. Kita pamoka vyko sporto salėje, jos metu mokiniai iš sportininkų galėjo pasimokyti 3×3 krepšinio subtilybių, parodė, kaip atlieka apšilimus, keletą triukų.

Mokiniai džiaugėsi galėję išklausyti įdomių istorijų ir nuoširdžiai pasikalbėti. Ačiū LTeam už apsilankymą ir Rūtai Mikužytei už iniciatyvumą!