„Gintarėlis“ atšventė 25-mečio jubiliejų

gintarelis 25 visiPraėjusią savaitę linksmai, kūrybingai ir išradingai savo jubiliejinį – 25-ąjį gimtadienį atšventė Šilutės vaikų lopšelio – darželio „Gintarėlis“ bendruomenė.

Visą savaitę įstaigoje vyko įvairūs renginiai, skirti darželio gimtadieniui paminėti.

Pirmadienį vyko pokalbiai, diskusijos, „minčių lietus“, organizuotas piešinių konkursas „Mano darželis“. Antradienį skaitėme, deklamavome vaikučių ir jų tėvelių sukurtus eilėraščius, ketureilius, palinkėjimus, skanduotes apie darželį. Vaikai kartu su auklėtojomis gamino dovanėles darželiui: aplikavo, piešė, štampavo tortus, pyragus, saldainius.

Trečiadienį visi drauge apjuosėme savo mylimą darželį ir iš sniego nulipdėme savo darželio pavadinimą „Gintarėlis“.

Ketvirtadienį kūrėme knygutę „Gintarėlio pasaka“, į kurią sudėjome nuoširdžiausius palinkėjimus savo antriesiems namams. Be to, visą savaitę darželyje stebuklingai „lijo“ įvairiais vaisiais ir saldainiais.

Savaitės darbus vainikavo žaidimų rytmetys, į kurį atvyko ir Karlsonas su itin šaunia kompanija: Katinu, Lape, Kiškiu ir Meška. Atvyko jie ne tuščiomis: Katinas atsinešė miltų, Lapė – krepšelį kiaušinių, Meška atritino puodynę medaus, o Kiškis – gardžios uogienės. Visi kartu, vadovaujant Karlsonui, kepė gimtadienio tortą.

Po visų linkėjimų, dainų ir linksmų žaidimų buvo įneštas didžiulis šventinis tortas, o darželio direktorė Stefanija Petkienė visiems palinkėjo ne tik sveikatos, nuoširdumo, gerumo, bet ir ilgų darželio gyvavimo metų.

joomplu:2922 Daugiau nuotraukų albume.