„Gintaro baldų“ konkurse 1000 šeimų susėdo ant sofų

gintaro baldai piesinys1UAB „Gintaro baldai“ gegužę pakvietę Lietuvos vaikus dalyvauti piešinių konkurse „Nupiešk savo šeimą ant sofos“, džiaugiasi jaunųjų dailininkų aktyvumu, kūrybiškumu ir dalija jiems dovanas.
gintaro baldai piesinys
Net 1000 moksleivių nupiešė gražiausias savo šeimos akimirkas ant sofos, tarp jų – ir Šilutės rajono mokinukai. Organizatoriai giria mūsų krašto mokinių bei mokytojų aktyvumą ir laimėjimus – Šilutės Pamario pagrindinės ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokyklų mokiniai buvo apdovanoti atšvaitais ir minkštais katinėliais konkurse „Piešiu šeimą ant sofos“.

Kodėl pasiūlyta piešti būtent šeimą ir sofą?

Nes juk dažniausiai sofa kas vakarą sujungia šeimos narius ir leidžia pasimėgauti nepamirštamomis akimirkomis šeimoje.
Organizatoriai pradžioje planavo apdovanoti tik pirmus 500 piešinių autorių, tačiau sulaukę tokio didelio vaikų entuziazmo, nusprendė padovanoti išskirtinius atšvaitus visiems dalyviams ir taip bent šiek tiek prisidėti prie vaikų saugumo tamsiu paros metu.

gintaro baldai piesinys2Visi piešiniai patalpinti „Gintaro baldai“ Facebook paskyroje adresu: www.facebook.com/gintarobaldai.lt Tad konkurso dalyviai galėjo internetinėje erdvėje pademonstruoti savo dailės įgūdžius, savo piešiniais ir įspūdžiais dalintis su artimaisiais ir draugais.

Nugalėtojus išrinkti niekada nėra lengva, būtent todėl šiemet konkurse nuspręsta apdovanoti aktyviausius dalyvius. Minkšti katinėliai išsiųsti į 28 mokymo įstaigas visoje Lietuvoje. Tokia dovana yra puiki paskata vaikams ir toliau garsinti savo mokyklą, miestelį ar miestą respublikiniame kontekste.

UAB „Gintaro baldai“ tikisi, jog ir ateityje skelbiami konkursai susilauks vaikų dėmesio, o įmonė galės prisidėti žaismingomis dovanomis, taip skatindama atsiskleisti mokinių talentus ir žingeidumą.