„Gintaro balduose“ šilutiškių laukia ir A.Pogrebnojaus sofa, ir kitų baldų įvairovė

Gintaro baldai Palermo kampasŠilutėje galima įsigyti įžymiąją dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus sofą – jos ieškokite naujajame „Gintaro baldų“ salone, įsikūrusiame  Lietuvininkų g. 39A, kur anksčiau veikė parduotuvė „Prekės jūsų būstui“.

Rasite čia ne tik sofą: iš ankštų patalpų, buvusių Lietuvininkų g. 18 name, į naujas ir žymiai erdvesnes persikėlę „Gintaro baldai“ šilutiškiams siūlo žymiai platesnį įvairių baldų pasirinkimą, nei galėjo anksčiau.

Galima nusipirkti ir A.Pogrebnojaus sofą

Įžengus į naująjį „Gintaro baldų“ saloną, pirmiausia į akis ir krenta linksmų spalvų margumu išsiskirianti, daugeliui pirkėjų reklaminiuose žurnaluose jau matyta A.Pogrebnojaus sukurta sofa. Toji pati, apie kurią pats dizaineris sakė: „Norėjosi spalvų, ji labaiGintaro baldai sistema Venti linksma“.

Garsiųjų V.Šekspyro įsimylėjėlių „Romeo&Juliet“ vardą gavusį baldą puošia garsiosios Veronos sienos, esančios šalia žymiojo Džiuljetos balkono, piešinys, transformuotas paties dizainerio.

„Baldų, drabužių ar interjero dizainas – panašūs dalykai, papildantys vienas kitą, todėl į drabužių kūrimo procesą įtraukti ir gobeleną baldams – malonus nedidelis pokytis kūrybos procese. Kuriant šį sofos dizainą, gimė įkvėpimas ir idėjos naujai rūbų kolekcijai“, – sakė A.Pogrebnojus.

Sofos gamintojų „Gintaro baldų“ prekybos vadovas Raivydas Janavičius sako, kad žmonės dabar daugiau dėmesio skiria minkštų baldų patogumui ir funkcionalumui, tad ir sofos reikalingos ne tik žiūrėti televizorių, bet ir kitokiai veiklai. Todėl, reaguodama į pokyčius, savo baldus atnaujina ir ši įmonė.

Galima pasirinkti ir gobeleną

Siekdami kuo didesnio patogumo pirkėjams, „Gintaro baldai“ atnaujino ir savo prekybos vietą Šilutėje – persikėlė į per du aukštus išsidėsčiusį 1200 kv. metrų ploto prekybos saloną, šalia kurio yra ir aikštelė klientų automobiliams.

Gintaro baldai sofaPo erdvias patalpas vedžiodama parduotuvės vedėja Jurgita Kužmarskienė vieną po kito rodo ir modernius, ir klasikinius išties funkcionalius ir patrauklius baldų komplektus. Vieni jų – importuojami iš užsienio, kiti pagaminti erdviame – maždaug 11 000 kv. metrų ploto pačių „Gintaro baldų“ ceche Klaipėdoje.

Yra Šilutės salone ir tokių baldų, kurie nesunkiai transformuojami iš sofos – lovos į minkštą kampinį komplektą.
Minkšti ir korpusiniai baldai, virtuvės, miegamojo, svetainės, vaikų kambario baldai – visa tai sustatyta ekspozicijose, kurios nuolat atnaujinamos. „Mūsų tikslas – patenkinti kiekvieno potencialaus pirkėjo poreikius: kad kiekvienas čia atrastų tokius baldus, kokių ieško, ir kad jie būtų jam priimtina kaina“, – sako J.Kužmarskienė.

Būsimųjų savo baldų išvaizda didele dalimi gali pasirūpinti ir patys pirkėjai, mat salone siūlomas gausus įvairių gobeleno audinių pavyzdžių pasirinkimas.

Baldų salone nuolat vyksta įvairios akcijos, taikomos nuolaidos, o visiems čia parduodamiems baldams suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis.