Girta mergina daužė mamos ir policininkų automobilius bei prašėsi į areštinę

SUDAUZYTA MAS JAUNIMO KV 8Trumpiausią metuose Joninių naktį apsvaigusi nuo alkoholio 25-erių metų šilutiškė daužė ne tik daugiabučio namo kieme stovinčius automobilius, tačiau nedavė ramybės ir Šilutės policijos budėtojui, šokinėdama ant pareigūnų automobilio bei prašydamasi į areštinę.

Antradienio naktį Šilutės policijos komisariato budėtojas pro areštinės langą pamatė prieš akis šmėžčiojančią žmogaus galvą. Girdėjosi triukšmas, tad pareigūnas išėjo į lauką patikrinti. Ten jo laukė nekasdienis vaizdelis: mergina šokinėjo ant policijos automobilio variklio dangčio ir šaukė „Uždarykite mane į areštinę!“.

Budėtojas nedelsdamas pačiupo strakaliojančią chuliganę ir parvedė ją nusiraminti ten, kur ši ir prašėsi. Į alkotesterį mergina įpūtė 2,54 prom. ir jos Joninių nakties noras išsipildė – ji naktį praleido areštinėje, ant gulto.

Jauna moteris kaip reikiant apgadino du Šilutės policijos komisariato kieme stovėjusius automobilius. Stipriausiai sudaužytas vieno iš tarnyboje buvusio patrulio privatus automobilis „Toyota Avensis“: ant automobilio šokinėdama mergina koja išdaužė jo priekinį stiklą bei apibraižė variklio dangtį, taip pat apgadino netoliese stovėjusį komisariato automobilį.

Netrukus paaiškėjo, kad tai ta pati 25-erių šilutiškė, apie kurią prieš antrą valandą nakties pareigūnams buvo pranešta iš Laisvės alėjos. Mergina prie Laisvės al. 5 namo šaligatvio plytele buvo išdaužiusi visus automobilio „Opel Astra“ langus. Taip ji suniokojo savo mamos automobilį.

Kol policiją iškvietė triukšmo pažadinti daugiabučio kaimynai, atvykę pareigūnai chuliganės jau nerado, matyt, ji jau buvo pakeliui į komisariatą.

Išaušus rytui šilutiškės laukė bauda už chuliganiškus veiksmus ir ieškinys už dviejų pareigūnų automobilių suniokojimą.

Išsiblaiviusi ji gailėjosi dėl savo elgesio. Paklausta, kodėl taip padarė, atsakymo neturėjo.