Girta motina kūdikio nepaliko – jį nusivežė sugėrovai

paliktas kudikisDaugelį šokiravo ketvirtadienį per visą Lietuvą pasklidusi žinia apie neva Šilutės parke girtos motinos pamestą kūdikį. Tačiau pradėtas įvykio tyrimas parodė, kad iš tikrųjų situacija buvo kiek kitokia.

Pirminė žinia – kūdikį išmetė iš automobilio

Šialies interneto portalai ir televizijos informavo, kad vėsų spalio 15-osios vakarą ant žolės gulintį devynių mėnesių vaiką rado praeivis. Tuo metu 27-erių metų berniuko mama linksminosi su nepažįstamais sugėrovais. Jie greičiausiai ir išmetė kūdikį iš automobilio.

Pirmiausia iškviesta Šilutės greitoji vaiką nuvežė į Klaipėdos vaikų ligonninę, nes įtarė galvos traumą. Medikai informavo, kad berniukas sveikas ir guvus, sekančią dieną jis buvo išvežtas į Girulių kūdikių namus.

Šiandien pateikiame tikrąją šios abejingų nepalikusios istorijos versiją – pasirodo, girta motina savo kūdikio nepaliko, jį iš jos atėmė sugėrovai.

Kūdikį pametė girtas vyras

Šilutės policijos Prevencijos poskyrio specialistė Audronė Luganeckienė „Šilutės naujienoms“ komentavo, kad devynių mėnesių berniukas buvo rastas ne parke, o prie vieno iš daugiabučių.

Vaiką rado ir apie jį policijai pranešė pro Jaunimo alėjos 6-ąjį namą važiavęs šilutiškis. Jis pamatė, kad vos ant kojų pastovintis girtas vyriškis nešasi kūdikį, kuris tiesiog išslydo jam iš rankų ir nukrito ant žemės. Girtuoklis nuėjo savo keliais.

Situaciją matęs vyras pribėgo prie vaiko, jį pakėlė ir iškvietė policiją.

Mama ieškojo savo mažylio

Kūdikio motinos apklausos duomenimis, ketvirtadienį pas šią mažylį auginančią šilutiškę buvo atėjusi jos draugė, kuri tądien šventė gimtadienį. Vėliau atvažiavo tos draugės buvęs sugyventinis iš Kintų, kuris norėjo su ja pasikalbėti, ir dar vienas vyriškis.

Keturių asmenų kompanija iš pradžių pasilinksmino 27 metų moters namuose, o vėliau nutarė važiuoti į Kintus. Visi susėdo į automobilį, tačiau buvę sugyventiniai susipyko. Gimtadienį šventusi moteris išlipo iš automobilio, stovėjo lauke, o jos sugyventinis liko sėdėti prie vairo.

Norėdama pasikalbėti su pykstančiąja drauge, motina paprašė ant galinės sėdynės sėdinčio keleivio palaikyti mažylį ir taipogi išlipo iš automobilio. Kūdikio mamai išlipus iš automobilio, šis netrukus nuvažiavo su jame likusiu vaiku ant neblaivaus vyro rankų.

Kūdikio mama pusę valandos bandė prisiskambinti vairuotojui, tačiau nepavykus, pati paskambino į policiją. Jai pranešus apie įvykį, žmogus jau buvo vaiką radęs.

27 metų moteris į areštinę nebuvo uždaryta, jai nustatytas 2,03 promilių girtumo laipsnis.

Policijai žinoma, kad moters gyvenimo būdas – netoleruotinas, ji yra ragavusi ir narkotikų, tačiau dėl vaiko nepriežiūros policija anksčiau pranešimų nėra gavusi.

Policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.