Girta vairuotoja priešinosi policijai ir paragavo „tazerio“

elektrosoko-prietaisas-taser-50a3ae7c6900136 metų Šilutės rajono gyventoja pasipriešino ir sukėlė fizinį skausmą policijos pareigūnui, o už tai jai teko sužinoti, kaip veikia elektros šoko aparatas – „tazeris“.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad spalio 13-ąją, tuoj po vidurnakčio, Švėkšnos seniūnijos Stirpeikų kaimo griovyje buvo pastebėtas nuslydęs automobilis. Pro šalį važiavę žmonės pasielgė pilietiškai – jie surinko Bendrosios pagalbos centro telefoną ir informavo apie galimai įvykusį autoįvykį.

Artėjant 1 valandai nakties, į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnų ekipažas. Šalia nelaimingai važiavusio automobilio „Opel Astra Station Vagon“ pareigūnai pamatė ir galimai jį vairavusią 36 m. moterį. Ji vengė blaivumo patikrinimo, o toks vairuotojo veiksmas jau yra prilyginamas vidutiniam girtumui ir už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Moteris ne tik atsisakė tikrintis girtumą, ji sulaikymo metu dar ir pasipriešino policijos pareigūnui – sukėlė jam fizinį skausmą. Moteris sulaikyta.

Šilutės r. policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas sakė, kad šiuo atveju pradėti du ikiteisminiai tyrimai, kurie bus sujungti į vieną.

Vykdami į įvykius policijos pareigūnai niekada nežino, kas ten jų laukia ir kaip pasisuks situacija. „Bet kokiu atveju, iš moters, dar mažiau nei iš vyro, tikimasi sulaukti pasipriešinimo. Prieš moterį pareigūnams yra ir psichologiškai sunkiau panaudoti „tazerį“ ar kitus veiksmus, dėti jai antrankius. Deja, tokių atvejų, kai to neišvengiama, pasitaiko“, – sakė A. Mikalauskas.