Girtas „kelių gaidelis“ nepasigailėjo nei dviratininko, nei savo draugės

keliu gaidelis1Girtas „kelių gaidelis“ šeštadienio vakarą pašėlo: netoli Saugų gyvenvietės jis partrenkė dviratininką, o bėgdamas iš įvykio vietos, tiesiog iš važiuojančio automobilio dėl tokio poelgio jam priekaištavusią draugę. Merginai prireikė medikų pagalbos.

Viskas prasidėjo šeštadienį vakare Saugų seniūnijoje, Kukorų kaime. Automobiliu „Nissan Primera“ žvyrkeliu važiavęs 20-metis šilutiškis partrenkė keliu dviratį vedusį 38 metų vyriškį.

Vairuotojas sustojo ir apžiūrėjo sužeistąjį, bet nematė reikalo jam padėti – paprasčiausiai nuvažiavo.

Ant kelio gulintį ir iš skausmo vaitojantį žmogų rado kito automobilio vairuotojas. Jis iškvietė medikus ir policiją.keliu gaidelis2

Pareigūnams sužeistasis papasakojo, kad jį partrenkęs automobilis sustojo. Pribėgo jaunuolis su mergina. Pamatęs, kad sužeidė žmogų, vairuotojas paragino merginą skubiai važiuoti. Ši prašė kviesti medikus, bet vairuotojas ją nusitempė į mašiną ir nurūko.

Tuo istorija nesibaigė. Įvykio vietoje buvę jaunuoliai pareigūnams pasakė, kad Saugose, prie parduotuvės, stovi apdaužytas automobilis ir prie jo – girtas vaikinas.

Nuvažiavę pareigūnai rado „Nissan“ nuimtu priekiniu ratu, tačiau vairuotojo niekur nesimatė. Nuleistas ratas gulėjo šalia automobilio.

Netrukus prie pareigūnų pribėgo jaunuolis ir pasakė, kad gretimoje gatvėje guli sužeista mergina, kurią išmetė iš važiuojančio automobilio.

Ant asfalto išmesta mergina skundėsi nebejaučianti kojų.

Ji pasakė, kas vairavo automobilį ir kad nevaldomo būdo girtas jaunuolis, važiuodamas iš avarijos vietos, ją išstūmė iš automobilio.

Vairuotojo išmesta bendraamžė mergina greitosios pagalbos medikų išvežta į Klaipėdos ligoninę, vėliau išleista gydytis ambulatoriškai.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai ieško siautėjusio vaikino.