Girtas šilutiškis automobiliu trenkėsi į namo sieną

Į mūrinę namo sieną atsitrenkė neblaivaus jaunuolio vairuojamas automobilis. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Apie 3 val., naktį iš pirmadienio į antradienį, Šilutės Sodų gatvėje į namo sieną rėžėsi automobilis „Peugeot 406”. Vairuotojas iš avarijos vietos paspruko, bet po kiek laiko pats prisistatė į policiją.

Išgirdę trenksmą išbėgo namo gyventojai. Jie pamatė iš sudaužyto automobilio išsiropščiantį vyriškį, kuris pabėgo iš įvykio vietos. Pareigūnams besiaiškinant aplinkybes, maždaug po valandos pranešta, kad į policijos komisariatą atvyko „Peugeot” vairuotojas – 25 metų šilutiškis A.L.

Neblaivus jaunuolis sužeista galva pareigūnams teigė, kad jį vežė kitas asmuo, kurio jis nepamena. Vyriškiui nustatytas vidutinis girtumas – į alkotesterį A.L. įputė 1,34 promiles. Nakčiai jis uždarytas į laikino sulaikymo kambarį išsiblaivyti.

Antradienį ryte Šilutės PK atstovė spaudai Nerija Ropienė „Šilutės naujienoms” sakė, kad, išsiaiškinus įvykio aplinkybes, jaunuoliui surašytas protokolas dėl vairavimo neblaiviam.

Kokia nuobauda bus skirta, nuspręs Šilutės rajono apylinkės teismas.

Silutes naujienu LOGO