Girtas vairuotojas rizikavo pražudyti tris vaikus

avarija 1pPirmadienį Šilutės r. policijos pareigūnai Saugų seniūnijoje vijosi „Nissan Patrol“ automobilį, kurio vairuotojas nepakluso nei pareigūnų reikalavimui sustoti, nei automobilyje sėdinčių vaikų maldavimams išleisti juos iš mašinos.

avarijaBėgantis nuo policijos automobilis nulėkė į laukus ir kelis kartus vertėsi. Įvairias traumas patyrė ir vairuotojas, ir jo įkaitais tapę paaugliai.

21-erių vairuotojas R.S. ne tik buvo neblaivus, bet ir neturėjo teisės vairuoti.

Apie tai, kad kelyje įžūliai važinėjasi „Nissan Patrol“, policijai pranešė kiti vairuotojai, įtarę, kad vairuotojas gali būti neblaivus.
Automobilis pastebėtas, kai Saugose į jį įsėdo dvi paauglės mergaitės ir berniukas.

Automobilio paieškas pradėję pareigūnai jį pastebėjo lekiantį į Kintus. Keliu vingiuojančią mašiną pareigūnai pasivijo kelyje ties  Žemaitkiemiu ir įjungę garsinius bei šviesos signalus reikalavo sustoti. Bet automobilio vairuotojas nė neketino paklusti – padidino greitį ir lėkė tolyn.

Vairuotojas pasuko per pievas, nuvažiavo į duobėtą keliuką, kur nuo greičio automobilis kelis kartus net pašoko į orą. Vienas šuolių buvo lemtingas: žvyrkelyje, vingiuojančiame palei Miniją link Lankupių, „Nissan Patrol“ kelis kartus virto ir sustojo griovyje.

Iš visiškai sumaitoto automobilio šoką patyrę paaugliai išsiropštė patys, o vairuotojas liko prispaustas.

Išsigandę vaikai pasakojo, kad jie į R.S. automobilį Saugose įsėdo, kai vaikinas pasisiūlė pavežti nuo mokyklos iki parduotuvės.

Tačiau susisodinęs vaikus vairuotojas ėmė pavojingai lėkti, nepaisydamas vaikų ašarų ir maldavimų sustoti ir juos išleisti.
Į avarijos vietą atskubėję medikai apžiūrėjo prispaustą vairuotoją ir įtarė kojos lūžį. Sužeista ir penkiolikmetė keleivė K.S. Dvylikametė A.A. ir šešiolikmetis M.G. patyrė lengvus sužalojimus.

Po patirto šoko atsigavęs M.G. sakė, kad vairuotoją yra matęs anksčiau, tačiau į jo automobilį sėdo pirmą kartą.
Pirminiais duomenimis, jaunas vyras skrajojo darbdavio automobiliu.