Girtas vairuotojas saviškius įvertė į griovį

avarija ZAL 5806Trečiadienį popiet girtas automobilio „Citroen Xsara“ vairuotojas su keleiviais (žmona ir sūnumi), klastingame kelio vingyje aplenkęs kitą mašiną ir vos jos nekliudydamas, nesuvaldė savo transporto priemonės, slydo ir vertėsi į pakelės griovį.

Sausio pabaigoje būtent šioje vietoje, šalia Saugų gyvenvietės, į krovininį automobilį rėžėsi „VW Passat“. Tąkart žuvo keturi žmonės.

Trečiadienį šeima į avariją pateko, kai girtas vyras nutarė padaryti saviškiams paslaugą – pats parvežti juos, laukiančius autobuso Barvų kaimo stotelėje, namo.

Girtas vairuotojas lėkė, lenkdamas kitus automobilius, vos nekliudė ir vienos mašinos. Tačiau viename kelio vingyje, aplenkęs kitą automobilį, nesuvaldė savojo – šis nuslydo į pakelės griovį ir vertėsi.

Avarijos kaltininkui įvykio vietoje nustatytas 1,94 promilės girtumas. Jam prireikė medikų pagalbos: prasikirto galvą, reikėjo sustabdyti kraujavimą.

Ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į nelaimės vietą, nes manyta, kad iš avariją patyrusio automobilio reikės traukti įstrigusius žmones. Tačiau visi trys keleiviai patys išsiropštė. Vairuotojo 38 metų žmona ir 19-metis sūnus jokių rimtesnių sužalojimų nepatyrė, jiems neprireikė medikų pagalbos.

Keturiasdešimtmetis „kelių gaidelis“ buvo pristatytas į policijos komisariatą.