Girti katytiškiai, pasiėmę merginą, prie Pagėgių sudaužė savo BMW

avarija katyciai 1Du Katyčių kaime gyvenantys jaunuoliai šeštadienį, sausio 10 d. išsiruošė į pasimatymą su šalia Pagėgių gyvenančia mergina. Nuvažiuoti ir pasiimti merginą jiems pavyko, tačiau du girti vaikinai netrukus sudaužė savo BMW.

Avarija įvyko apie 21 val., kai jie atvažiavo pas pažįstamą 21 metų merginą į Benininkų kaimą ir paėmę ją iš namų nusprendė pasivažinėti. Tačiau netrukus trijulės pasivažinėjimas baigėsi – nesuvaldyta mašina nuskriejo nuo kelio ir šonu trenkėsi į medį.

Priekinėje keleivio vietoje sėdėjęs 21-erių vaikinas ir gale sėdėjusi mergina nebuvo užsisegę saugos diržų – jie susižalojo. Vaikinas galva trenkėsi į priekinį stiklą, o mergina skundėsi viso kūno skausmais. Tačiau nepaisant to, jie nepranešė apie įvykusią avariją, o pagalbos prašyti nuskubėjo į artimiausią sodybą.

Sodybos šeimininkai pamatę, kad merginai darosi silpna, o vieno iš vaikinų galva kruvina, iškvietė greitosios pagalbos medikus. Avarijos nepavyko nuslėpti ir nuo policijos – pareigūnai atvyko kartu su greitąja.

Mergina buvo išvežta į ligoninę, o galvą susimušęs vaikinas dingo iš avarijos vietos – į jo paiešką leidosi policijos pareigūnai.
Suradus nelaimėlį jam buvo pasiūlyta pūsti į alkoholio matuoklį – aparatas parodė 1,59 prom. Papūsti teko ir per avariją nenukentėjusiam 23-ejų automobilio savininkui – aparatas parodė 2,16 prom.

Abu vaikinai gynėsi nevairavę – vienas sakė miegojęs, o BMW savininkas aiškino, kad vairavo kažkas kitas, kuris dingo iš avarijos vietos…

Bet slapstymasis ir bandymai išvengti atsakomybės nuėjo perniek, nes prie sulamdyto automobilio buvo rastas nebaigtas gerti trauktinės butelis, dėl nelaimės aplinkybių taip pat nebuvo spėta susitarti, nes mergina medikams prasitarė, kad ją pasiėmė du vaikinai, kurie važiuodami kažką gurkšnojo.

Vaikinus išsivežė policijos pareigūnai. Įvykio aplinkybės tiriamos.