Girti vyrai „auklėjo“ artimuosius

beerTrečiadienį paryčiui, apie 4.00 val., po išgertuvių, du iš matymo pažįstami jaunuoliai Šilutėje, H.Šojaus g., sumušė V.S. 26 metų vyras gydomas ambulatoriškai.

Prieš savaitę, liepos 3-ąją, vėlai vakare, savo namuose Prycmų k., buvo sumušta 48 m. G.K. Ją sumušė metais vyresnis sutuoktinis G.K. Nukentėjusioji išvežta į gydymo įstaigą.

Tą pačią dieną sūnaus sugyventinei 28-erių L.B. smurtu grasino, o vėliau ir smurtavo neblaivi B.N. Incidentas vyko namuose Šilutėje, Taikos g.

Liepos 6-ąją Šilutėje, Knygnešių g., 55-erių A.P. namuose sumušė savo 21-erių dukrą J.P.

Tą pačią dieną, 14.00 val. namuose Gaidelių k. siautėjo neblaivus V.K. 46-erių vyras sumušė savo žmoną J.K. Po medikų apžiūros moteris gydoma ambulatoriškai.

Valstybės dienos vakarą namiškius gąsdino ir neblaivus D.D. Apie 23.30 val. namuose 33 metų vyras sumušė žmoną 31-erių V.D. Po medikų apžiūros nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai.

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.45 val. Klaipėdos r., Šiuparių k., nepažįstami asmenys sumušė 25-erių M.B. ir pagrobė jo telefoną bei piniginę su pinigais, banko kortele, dokumentais. Padaryta žala – 150 litų. Nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai.