Girtų jaunuolių „linksmybės“: naktį Traksėdžiuose daužė langus

vienna-jewishKol pernai rugsėjo 15-osios naktį traksėdiškiai saldžiai miegojo, du jaunuoliai vaišinosi degtine ir alumi.

Prisivaišinę iki apsvaigimo, jie išsiruošė į naktinį žygį po kaimą daužyti langų.

Langų neužteko, todėl spardė duris

Pats pirmasis stiklų dūžimo garsas po kaimą pasklido 3 valandą nakties. Ištuštinę degtinės butelį, E.Z. ir M.A. sviedė jį į buto langą.

Pagavę azartą, jie nukeliavo link Traksėdžių pagrindinės mokyklos. Pakeliui du pagalius ant žemės rado. Jais iškūlė porą mokyklos langų.

M.A. langais „nepasisotino“ – dar ir duris apspardė.

Naktinis vaikinų žygis tęsėsi toliau: nukeliavę link daugiabučių, jie nepraėjo pro stovintį automobilį. Vienas jaunuolių stryktelėjo ant automobilio dangčio ir perbėgo per stiklą ir stogą. Stiklas E.Z. svorio neatlaikė – sutrupėjo.

O draugas miklino savo kojas – spyrė į mašinos dureles ir jas įlenkė.

Nemalonių staigmenų kupinas traksėdiškių rytas

Traksėdiškiai ryte pradėjo skaičiuoti nuostolius. Buto langą moteris įvertino 300 Lt.

Teisme ji pasakojo, kad naktį buvo prabudusi nuo triukšmo ir bildesio į langą, tačiau pažvelgusi pro miegamojo langą nieko nepamatė. Tik ryte, įėjusi į vaikų kambarį, ji pamatė šukes ir išdaužtą langą.

Traksėdžių pagrindinės mokyklos direktorė ryte taip pat buvo nemaloniai nustebinta. Pasak jos, net sutriko mokyklos darbas – mokytojai negalėjo vesti pamokų klasėse, kur buvo išdaužti langai.

Direktorė sakė, kad dėl išdaužtų langų mokykla patyrė 500 Lt nuostolį, o dėl sulaužytų durų – 200 Lt žalą.

Automobilio savininkas pasakojo, kad buvo šokiruotas, pamatės nuniokotą mašiną. Vyras negalėjo suprasti, kad kažkas be jokios priežasties galėjo taip sugadinti prie namų pastatytą automobilį. Dar naktį, kai pradėjo kaukti automobilio signalizacija, savininkas pamatė, kad išdaužtas stiklas ir įlenktos durelės, tačiau vandalų pamatyti nespėjo.

Už automobilio remontą jis sakė sumokėjęs 500 Lt.

Policijos sulaikyti chuliganai dėl padarytų nusikaltimų gailėjosi – tą jie tvirtino teisme.

Teismas abiems jaunuoliams paskyrė vienodą bausmę: po 10 mėnesių laisvės apribojimo ir įpareigojo atlyginti žalą nukentėjusiesiems.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.