Girtutėlį tauragiškį pasieniečiai tramdė antrankiais

Pasienio ruože Nemune žvejojusius tauragiškius atvykę patikrinti pasieniečiai buvo sutikti keiksmais ir grasinimais. Pramogautojas atsisakė pateikti dokumentą ir būdamas neblaivus nepakluso VSAT pareigūnų reikalavimams.

Šeštadienį vakare Pagėgių sav. Panemunės mieste VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų užkardos pareigūnai tikrino pasienio ruože Nemune žvejojusių asmenų dokumentus. Vienas iš jų atsisakė pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, grasino susidoroti su pasieniečiais, vartojo necenzūrinius žodžius. Jis buvo akivaizdžiai neblaivus ir ant kaklo turėjo į peilį panašų daiktą, kurį kelis kartus demonstratyviai palietė. Nepaklusus pareigūnų teisėtiems reikalavimams buvo panaudotos specialiosios priemonės – antrankiai. Pasieniečiai išsiaiškino, kad tai yra 44-erių tauragiškis, jam nustatytas 4,28 prom. girtumas. Kartu buvusi 46-erių tauragiškė taip pat elgėsi iššaukiančiai – šūkavo ir vartojo necenzūrinius žodžius, jai nustatytas 3,75 prom. girtumas.

Triukšmadariai perduoti atvykusiems artimiesiems, bus pradėtos administracinės teisenos. Tauragiškiui už daugybinius teisės pažeidimus gresia kelios piniginės baudos.

Aistė ŽALNIERAITIENĖ, Pagėgių rinktinės specialistė