Girtutėliai vairuotojai žalojo save ir kitus

AVARIJANors policija keliuose rengia reidą po reido, kai kuriems kelių gaideliams tai nė motais.

Ir pastarosiomis dienomis tokie veikėjai vertėsi kartu su savo mašinomis, žalojo save ir kitus: girtą rusniškį namo vežė dar girtesnis jo sūnus, kurį tėvas vėliau bandė gelbėti sekdamas pasakas policininkams; šiuos kelių gaidelius girtumu dar pralenkęs naumiestiškis sužeidė keleivį ir susižeidė pats; Ramučiuose jaunuolio valdoma mašina sunkiai sužeidė šalikelėje stovėjusią garbaus amžiaus senolę, o vairuotojas iš įvykio vietos pabėgo. 

Girtą rusniškį vežė dar girtesnis sūnus

Pirmadienį apie 17.30 val. kelyje Šilutė – Rusnė, ties Šlažų kaimu, girtas 32 metų Rusnės gyventojas G.V. nesuvaldė automobilio “Proton”. Mašina atsitrenkė į Prezidento K.Griniaus tilto atitvarus ir nuo smūgio nuriedėjo nuo kelio pylimo į pievą.
Automobilis sustojo tik apvirtęs aukštyn ratais.

Ir vairuotojas, ir kartu važiavęs jo tėvas iš automobilio išsiropštė patys. Keleivis liko visiškai sveikas, o jo sūnui sumušta galva.
Abu vyrai buvo girti: tėvui nustatytas 2,19 promilės girtumas, vairavusiam sūnui – sunkus girtumas – 2,92 promilės.

Greitosios pagalbos medikai vyriškius apžiūrėjo vietoje, į ligoninę važiuoti jie nepanoro.

Nepaisant vairuotojo girtumo, tėvas bandė jį išgelbėti nuo baudžiamosios atsakomybės, atvykusiems pareigūnams pasakodamas, kad kelyje jiems pasimaišė dviratininkas, esą dėl to sūnus ir nuvažiavo nuo kelio…

Žemaičių Naumiestyje irgi skraidė vietinisAVARIJA 1

Sekmadienio vakare, apie 22.30 val., Žemaičių Naumiesčio miestelyje avariją irgi sukėlė visiškai girtas vairuotojas.

Automobiliu „Audi A6 Avant“ per miestelį važiavo 38 m. Palendrių kaimo gyventojas S.C. Vyras buvo visiškai girtas – vėliau jam nustatytas 3,10 promilės girtumas. Be to, jis neturi teisės vairuoti transporto priemones.

S.C. vairuojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą. Eismo įvykio metu buvo sužalotas vairuotojas, kuris po medikų apžiūros išleistas gydytis namuose, ir kartu važiavęs keleivis 36-erių S.Š., kuris gydomas Šilutės ligoninėje.

Ramutiškis partrenkė senolę ir pabėgo

Tą patį sekmadienio vakarą, tik pusantros valandos anksčiau, Ramučiuose sužalota pėsčioji.

Čia 80-metę A.T., kuri tiesiog stovėjo šalikelėje, partrenkė automobilis „Renault Laguna“, kurį vairavo 22-ejų vietos gyventojas V.R.

Nelaimė įvyko kaimo centre, prie bažnyčios. Vairuotojas iš įvykio vietos pabėgo.

Sužalota pėsčioji dėl patirtų sužalojimų išgabenta į Klaipėdos ligoninę.

Pirmadienį vairuotojas pats atėjo į policiją, bet nustatyti, girtas jis buvo ar blaivus, žinoma, jau nebeįmanoma.

Už tai, kad sukėlė avariją ir pasišalino iš jos vietos, V.R. gresia bauda nuo 3000 iki 4000 litų ir teisės vairuoti atėmimas nuo 3 iki 5 metų arba 15 – 30 parų administracinis areštas  su teisės vairuoti atėmimu nuo 3 iki 5 metų.

Taip vairuotojas bus nubaustas, jei jis avarijos padarymo metu nebuvo praradęs teisės vairuoti už kitus KET pažeidimus. O jei jis turėjo galiojančią nuobaudą, bus nubaustas kur kas griežčiau: pelnys baudą nuo 4000 iki 5000 litų ir gali būti konfiskuotas jo automobilis. Jei baudos sumokėti nepajėgs, pelnys 20 – 30 parų areštą  su automobilio konfiskacija arba be jos – tai spręs teismas.