Girtutėlis vyras vogė renovuojamo namo statybines medžiagas

polisterolasIki tol neteistam R.R. alkoholis taip susuko galvą, kad jis bandė pavogti statybines medžiagas iš šalia namų esančios statybvietės. Vagiui sutrukdė budrus renovuojamo namo gyventojas, kuris jį sulaikė ir iškvietė policiją. Už pasikėsinimą pavogti 371,2 Lt vertės turtą teismas R.R. skyrė 3380 Lt baudą.

Rugsėjo 15-osios vakarą R.R. buvo visiškai girtas. Kai jis jau ėjo  namo, jam užkliuvo prie namų esanti aptverta teritorija, kurioje buvo laikomos statybinės medžiagos. Vyras ir anksčiau matė, kad už tvoros sukrautos polistireno plokščių pakuotės, tačiau statybinių medžiagų poreikis jam kilo būtent tą vakarą.

Vyras teisme pasakojo, kad buvo toks girtas, jog net neatsimena, kaip sugalvojo įsibrauti į aptvertą teritoriją ir vogti polistireno plokštes. Dėl girtumo neatsimenąs, nei kaip išnešė, nei kur nešė vagiamas plokštes.

Pradėtame renovuoti name gyvenantis M.K. išgirdo lauke po langais kažką krebždant. Pažiūrėjęs per langą pamatė, kad nuo namo eina vyriškis, kuris nešasi polistireno plokštes. M.K. paskubomis išbėgo iš namų ir sulaikė vyriškį.

Nusikaltimo vietoje pagautas vagis padėjo plokštes ant žemės, tačiau iš kur jas neša, paaiškinti negalėjo dėl girtumo. M.K. iškvietė policijos pareigūnus.

Atvykusiai patrulei M.K. perdavė R.R. Pavogtos plokštės buvo rastos netoliese esančio namo laiptinėje ir sulaikymo vietoje.

Vagies išneštos 10 polistireno pakuočių ir 4 palaidi lakštai grąžinti statybos darbus atliekančiai bendrovei.

Teismas R.R. skyrė 3380 Lt baudą. Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.