Gorainiuose pasikeitė bendruomenės pirmininkė

gorainiu bendruomene vadovesĮvyko Vainuto seniūnijos Gorainių kaimo bendruomenės narių ataskaitinis rinkiminis surinkimas, kuriame bendruomenės pirmininkės pareigų atsisakė ilgai šį darbą dirbusi Salomėja Pakalnienė.

S.Pakalnienė bendruomenės pirmininkės pareigas ėjo 7 metus. Per tą laiką apie 100 narių vienijanti Gorainių bendruomenė garsėjo rajone kaip aktyvi, įvairius renginius organizuojanti bendruomenė. O 2014 metai gorainiškiams buvo ypač įtempti: bendruomenė surengė 400-ies metų Gorainių kaimo sukakties, taip pat – vietos mokyklos, deja – uždarytos 2013-aisiais, Gorainiu bendruomene sale95-erių metų sukakties minėjimus. Pernai jubiliejinį – 15-ąjį – kartą kaime surengtos ir tradicinės gorainiškių Oninės.

Sekmadieninio susirinkimo metu S.Pakalnienė sakė, jog dėl sveikatos problemų norėtų atsisakyti pirmininkės pareigų. Visgi jos kandidatūra šioms pareigoms buvo pasiūlyta kartu su dar trijų vietos moterų kandidatūromis.

Trys bendruomenės narės, tarp jų – ir S.Pakalnienė, atsisakė būti renkamos, tad bendruomenės nariai vieningai nubalsavo, kad nuo šiol jiems vadovautų Gorainiuose augusi ir gyvenanti, šiuo metu Žemaičių Naumiestyje dirbanti jauna farmacininkė Monika Auksoriūtė.

S.Pakalnienė liko dirbti bendruomenės valdyboje ir naujajai pirmininkei pažadėjo visapusiškai padėti. Be to, ji sutiko ir toliau dirbti aplinkinių kaimų seniūnaitės darbą.