Grabupių bendruomenė apsirūpino kėdėmis ir lauko suoliukais

ACIU KAINOVAITIS__1Grabupių kaimo bendruomenės pirmininkas Vladas Kainovaitis džiaugiasi dar vienu užbaigtu projektu. Šalia lauko tinkinio aikštelės įrengti du lauko suoliukai ir įsigyta 30 tvirtų kėdžių bendruomenės konferencijų salei.

Projektui įgyvendinti bendruomenė pinigų – 1200 eurų gavo iš Šilutės savivaldybės administruojamo Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017 – 2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės “Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”.

Grabupių kaimo bendruomenė turi 32 tikrus, nario mokestį mokančius narius. Tačiau kai reikia spręsti kaimo infrastruktūros gerinimo reikalus, pasak V.Kainovaičio, susirenka daugiau žmonių ir niekas tuomet narystės nepaiso. Visi kaimo bendruomenės nariai drąsiai dėsto poreikius ir visi suka galvas, kaip savo gyvenvietę padaryti patogesnę įvairaus amžiaus žmonėms.

Kainovaicio foto_2Grabupiškiai didžiuojasi, kad būtent jų kaime atsirado pirmieji rajone lauko treniruokliai jaunimui ir suaugusiems žmonėms, o vaikai šalia daugiabučių namų turi žaidimų aikštelę su visa įranga: čiuožykla, sūpuoklėmis, smėlio dėže ir t.t.
Tikri vasaros turnyrai vyksta Grapiuose, lauko tinklinio aikštelėje. Labai dažnai į šią jaunimo pamėgtą vietą suvažiuoja jaunuoliai ir iš Šilutės miesto. Kartais, pasak V.Kainovaičio, miestelėnams reikia paaiškinti kaip jie turi elgtis svečiuose, ir kad pasinaudojus aikštele, ją reikia palikti tvarkingą. Tačiau, grabupiškiai nėra atsitvėrę nuo svečių, jie sako, jog reikia mokytis visiems gražiai sugyventi.

Daugelį metų Grabupių bendruomenė ne tik svajoja, bet ir raštus rašo savivaldybės valdžiai, kelininkams dėl pėsčiųjų – dviratininkų tako nuo Šilutės miesto iki Grabupių kaimo. Jau yra žinoma, kad 2018 metais rugpjūčio mėnesį toks takas bus pradėtas kloti nuo Šilutės miesto geležinkelio iki aplinkkelio sankryžos. Grabupiškiai svajoja, kad po šių statybų ateis eilė ir pėsčiųjų – dviratininkų takui iki Grabupių gyvenvietės.