Gražaus jubiliejaus proga pasveikinta šilutiškė

 

ilgaamze Joana„Jaučiuosi mylima“, – dabartinį savo gyvenimą apibūdina šilutiškė Joana Endzelaitienė. Prieš kelias dienas 90 metų jubiliejų atšventusi močiutė džiaugiasi vaikų dėmesiu, kaimynės draugija.

Savaitės pradžioje gražaus gimtadienio proga ją pasveikino ir Šilutės valdžios atstovai – meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis bei Šilutės seniūnijos socialinė darbuotoja Oksana Kalitina.
Joana užaugo Žakainių kaime, Gardamo seniūnijoje. Ji pasakojo 10 metų tarnavusi pas ūkininkus, vėliau dirbusi ūkiuose Kintuose, tuometiniame Macikų pensionate.

Ilgaamžė užaugino 4 vaikus: dukrą palaidojo, o trys sūnūs gyvena netoliese, Šilutėje. Jauniausias Arūnas gyvena kartu su mama. Vaikai Joanai padovanojo aštuonis anūkus.

Šiandien ilgaamžė jaučiasi vaikų mylima, ją prižiūri marti ir sūnūs. „Vaikai valgyti nuperka. Kartais išsiverdu ir pati, tačiau į lauką nebeišeinu, svaigsta galva“, – sako Joana. Laisvalaikį ilgaamžė leidžia žiūrėdama serialus.

„Mūsų močiutė auksinė – pati geriausia, nei kaimyną užkabins, nei blogą žodį pasakys“, – apie Joaną atsiliepia kaimynystėje jau 30 metų gyvenanti Stasė. Moteris Joanai taipogi padeda, rūpinasi.

Sveikindamas Joaną su gražiu jubiliejumi meras V. Laurinaitis jai linkėjo geros sveikatos, artimųjų meilės ir sulaukti 100 metų. O kad tai išsipildytų, padovanojo 61 Eur čekį ir vitaminų.