Gražiausia kalėdinė vitrina – „Mados ikona“ salone

Jau dvidešimt pirmą kartą Šilutėje surengtas konkursas ir prieš šv. Kalėdas rinkta gražiausiai papuošta vitrina. Pasak seniūno Raimondo Steponkaus, būtent miesto vitrinų savininkai, prieš kalėdines ir naujametines šventes puošdami savo aplinką, miestui suteikia žavesį.

Šiemetinio konkurso nugalėtoja - parduotuvės „Mados ikona“ vitrina.

Ši privati iniciatyva yra puiki, todėl ir verta aplankyti, apžiūrėti ir bent vieną iš vitrinų pripažinti gražiausia.

Jau ne vienerius metus į gražiausios kalėdinės vitrinos rinkimo komisiją pakviečiami Šilutės meno mokyklos pedagogai. Šiemet kartu su R. Steponkumi visas miesto vitrinas apžiūrėjo ir vertino Šilutės meno mokyklos direktorės pavaduotojas Arnoldas Milukas ir dailės mokytoja Živilė Skirkevičienė.
Vitrinų apžiūra – darbas nemenkas. Pasak seniūno, teko apvažiuoti ir apžiūrėti net 50 vietų. Komisijos vertinimu, gražiausia vitrina atrasta miesto centre, Lietuvininkų gatvės pastate Nr. 45. Čia įsikūrusi moteriškų drabužių parduotuvė „Mados ikona“, kurios savininkė Reda Pielikienė.

Šilutėje yra ir daugiau kalėdiškai papuoštų vitrinų.

Pasak komisijos narių, tokiai vitrinai papuošti reikėjo nemažai vaizduotės ir fantazijos, darbo ir supratimo. Tad ir rezultatas toks, kad parduotuvės „Mados ikona“ vitrina neliko nepastebėta.
R. Pielikienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad šioje vietoje dirba jau trejus metus. „Kolektyvas myli savo veiklą ir labai myli savo miestą bei žmones. Gražiai pasipuošti vitriną prieš Kalėdas stengiamės kasmet. Šiemet galbūt labiausiai pasisekė“, – sakė verslininkė Reda. Anot jos, dėl idėjų puošimuisi kolektyvas kreipėsi pagalbos ir į Šilutės kamerinio dramos teatro scenografę – dailininkę Jūratę Rinkauskienę. Tad dalis apdovanojimo už gražiausią vitriną savotiškai priklauso ir jai.

„Miesto centre įsikūrusi drabužių parduotuvė „Mados ikona“ yra viena didžiausių. Todėl kiekvieną kartą stengsimės, kad ir vitrina būtų graži, o prekės – puikios“, – sakė vedėja R. Pielikienė.

Gražiausios vitrinos nugalėtojai R. Pielikienei miesto seniūnas R. Steponkus įteikė diplomą ir simbolinių dovanų paketėlį. Taip pat palinkėjo, kad verslas sektųsi, o ir klientų niekad netrūktų.

Komercijos direktorius, korespondentas