Grožio dienoraštį rašanti šilutiškė bendraamžiams linki atrasti sau mielą veiklą

Eimante Paulauskaite_grozio_dienorastis„Visiems savo bendraamžiams palinkėčiau nieko nebijoti – nei kitų žmonių nuomonės, nei kritikos. Jei bent menkiausias dalykas tau patinka, daryk tai, ir nieko nepaisyk. Svarbu, kad tai tau teikia malonumą.

Nežiūrėk į kitus, čia tavo gyvenimas ir tu jį gyveni. Tad, mielieji, nebijokite atrasti savęs, stenkitės ir tobulėkite“, – sako greitai 17-ąjį gimtadienį švęsianti šilutiškė Eimantė Paulauskaitė.

Internete galima pamatyti jos kuriamą grožio dienoraštį (eipaulablog.wordpress.com), kuriame mergina aprašo savo išbandytus kosmetikos produktus, dalinasi patarimais, kaip pasigaminti natūralias plaukų kaukes arba kaip prisiversti išgerti daugiau vandens.

Šiandien Eimantė gali pasigirti, kad jos grožio dienoraštis sulaukia dėmesio ne tik iš internautų, bet ir iš kosmetikos kompanijų, su kuriomis ji šiuo metu bendradarbiauja.

Pirmąjį dienoraštį sukūrė prieš 2 metus

Eimantė mokosi Šilutės pirmojoje gimnazijoje. Sako, kad dėl tolimesnių mokslų dar nėra apsisprendusi, tačiau viena jos svajonių yra studijuoti kosmetologiją Kauno kolegijoje.

Laisvalaikiu merginai patinka būti artimų žmonių, draugų apsuptyje. Ji mėgsta aktyviai leisti laiką, sportuoti, taip pat gaminti maistą. Bet vienas didžiausių jos pomėgių – grožio dienoraštis.

„Kaip kilo sumanymas sukurti grožio dienoraštį?“, – teiravomės Eimantės.eimantes

Kartą ji nusipirko kosmetikos produktą, apie kurį buvo mažai girdėjusi, tad nusprendė jo aprašymo paieškoti internete – ir atrado labai smagų, gražų ir mielą dienoraštį.

„Ten mergina rašė nuoširdžiai, su šiokiu tokiu cinkeliu, kuris man labai patiko. Pagalvojau: „Aha, mano mieste niekas tokio dienoraščio nekuria, kodėl gi man nepabandžius? Taip ir viskas prasidėjo“, – prisimena šilutiškė.

Pirmąjį savo dienoraštį su labai paprasta programa ji sukūrė prieš dvejus metus. Prisimena, kad jau tada sulaukė nemažai palaikymo.

Eimantei buvo smagu rašyti, todėl nusprendė persikelti į profesionalesnį puslapį, kuris startavo prieš kelis mėnesius.

Atnaujintame puslapyje ji sulaukia dar daugiau dėmesio ne tik iš privačių lankytojų, bet ir iš kosmetikos produktus gaminančių kompanijų, su kuriomis šiuo metu bendradarbiauja.

Naujienas dienoraštyje šilutiškė stengiasi rašyti kuo dažniau, bet sako, kad vis pritrūksta laiko – tai mokslai, tai visokie darbai ar noras pabūti su artimais žmonėmis sutrukdo.

„Esu užsibrėžusi tikslą, kad nors ir kaip savaitė būtų užimta, privalau įkelti bent vieną įrašą į svetainę“, – sau reikalavimus kelia mergina.

Kosmetiką vertina ne pagal kainą

Eimantės dienoraštyje galima rasti įvairių produktų apžvalgas – ir brangių pudrų, ir vos kelis eurus kainuojančių šampūnų.

„Prieš pirkdami galite pasiskaityti straipsnį apie gaminį ir sužinoti, jis vertas dėmesio ar ne. Taip neišmesi pinigų į balą“, – pataria šilutiškė.

Mergina sako, kad vertindama kosmetikos gaminius visiškai nekreipia dėmesio į prekinį ženklą – nesvarbu, ar produktas brangus, ar pigus, svarbiausia jis turi būti geras bei nekenkiantis sveikatai.

Eimantė yra patyrusi, ką reiškia išleisti krūvą pinigų už žinomo  prekinio ženklo produktą, kuris nedavė jokios naudos, o nusipirkusi pigesnį gaminį džiaugėsi juo, lyg jis būtų kainavęs šimtus.

„Merginos, niekada nepasinerkite į prekinių ženklų maniją ir negalvokite, kad pigesni produktai yra niekam tikę!“, – pastebi šilutiškė.

Seniau Eimantė kosmetikos gaminius pirkdavo neatsižvelgdama į jų sudėtį, bet dabar, kai Lietuvos rinkoje galima pamatyti vis naujų natūralių ir ekologiškų produktų, stengiasi pirkti tik tokius. Jai svarbu, kad jame nebūtų kenksmingų medžiagų, nes jis perkamas, kad padėtų, o ne pakenktų.

Šilutiškė atvirauja, kad jai labai patinka natūrali lietuviška kosmetika. Kodėl? Todėl, kad gera žinoti, jog tau tai tikrai nepakenks ir gali drąsiai naudoti, be to, smagu paremti Lietuvos gamintojus perkant jų produktus.

„Tuštučių“ rubriką pasiskolino

Eimantės grožio dienoraštis suskirstytas į kelias rubrikas: „Kosmetikos apžvalga“, „Tuštučiai“, „Pasidaryk pati“.
„Kosmetikos apžvalgoje“ ji aprašo išbandytus įvairius šampūnus, veido prausiklius, lūpdažius, pudras. Eimantė komentuoja, kas jai patinka ar nepatinka, įvertina kainos ir kokybės santykį.

„Pati mėgstu daryti namuose įvairias procedūras. Smagu gamintis veido, plaukų kaukes, kūno ir veido šveitiklius“, – apie rubriką „Pasidaryk pati“ pasakoja mergina.

Ji vertina liaudies mediciną ir yra įsitikinusi, kad natūralūs kasdieniški produktai gali padėti išvengti kai kurių problemų. Namų sąlygomis pagamintais kosmetikos produktais ji sustabdė plaukų slinkimą. Kiekvieną kartą plaudama plaukus naudoja „namines“ kaukes, nuo kurių plaukai tapo gražūs ir blizgantys.

Savo dienoraštyje Eimantė dalijasi ir „Tuštučiais“ – nuomone apie jau sunaudotus produktus. Šią rubriką ji pasiskolino iš kito internetinio dienoraščio. „Manau, tai patys geriausi įrašai, kadangi tik sunaudojus produktą susidarai tvirtą nuomonę apie jį“, – sako mergina.

Per mėnesį šilutiškė vidutiniškai sunaudoja apie 8-11 gaminių ir mano, kad tai nėra nei daug, nei mažai. Naujus kosmetikos produktus ji perka tik tada, kai turimi pasibaigia.

Eimantė sako kasdien prie veidrodžio praleidžianti nedaug laiko. „Esu  užimtas žmogus, neturiu laiko stovėti prie veidrožio po dvi valandas kasdien. Man net nusibostų – ką tiek daryti?..“ – svarsto ji.

Šilutiškė laikosi nuomonės, jog ir mergaitė, ir moteris kievieną dieną privalo prižiūrėti savo veido ir kūno odą – ją nuprausti, pamaitinti kremu. Žinoma, nepamiršti plaukų, juos palepinti naminėmis ir pirktinėmis kaukėmis.

Plaukų augimą skatinanti kaukė iš Eimantės grožio dienoraščio:

Reikės: 1 labai gerai prisirpusio banano, 1 arb. š. kokosų aliejaus, 1 arb. š. alyvuogių aliejaus.

Bananą sutriname šakute ar smulkintuvu į košę. Ant garų vonelės pašildome aliejus (ji nerekomenduoja aliejus šildyti mikrobangų krosnelėje, nes dingsta daug vitaminų). Viską sumaišome. Plaukus šiek tiek sudrėkiname, kad būtų tiesiog drėgni. Tuomet kaukę triname į plaukų šaknis, o likusią masę užtepame per visą plaukų ilgį.

Užsidedame maišelį ar dušo kepurėlę, užsisukame rankšluostį ir būname mažiausiai pusę valandos. Vėliau viską įprastai išplauname su šampūnu ir patepame plaukų kondicionieriumi.