Grožio oazė „Laura“ atšventė 20-metį

kirpykla laura kolektyvasBalionais papuoštas įėjimas, o vestibiulyje – skambanti muzika ir gimtadienio tortas, kuriuo vaišinami visi klientai. Taip penktadienį savo jubiliejinį – jau 20-ąjį – gimtadienį pasitiko Šilutėje, Lietuvininkų g. esantis grožio salonas „Laura“.

Kirpimai, šukuosenos, plaukų dažymas ir cheminis sušukavimas, plaukų tiesinimas, manikiūras, antakių korekcija, veido masažai ir valymas, depiliacija – tai vis procedūros, kurias savo klientams siūlo devynios čia dirbančios grožio meistrės.

Konkurencija – pozityvus dalykaskirpykla laura manikiuras

Kad Šilutėje grožio salonų daug ir vis daugėja, žino kiekvienas, „Lauros“ savininkė Rima Deikuvienė – taip pat. Tačiau moteris sako dėl to nesijaudinanti ir jų neskaičiuojanti, mat konkurencija, anot jos, yra pozityvus dalykas.

„Žinia, kad mieste įsikūrė dar viena kirpykla ar grožio salonas, mums tampa stimulu dar labiau tobulėti ir stengtis dėl klientų. Manau, kad kiekvienas salonas ir kiekvienas meistras ras savo klientą“, – sako ji.

Anot R.Deikuvienės, didžiulio jaudulio nebuvę ir tada, kai prieš du dešimtmečius ji steigė savąją grožio oazę. Pasvarsto, kad gal jaunystėje drąsos daugiau turėjusi, o gal tiesiog žinojusi, kad jei darysi viską dėl klientų, ir to paties sieks visas kolektyvas, sėkmė negali neateiti. O pagrindinė vizija buvo, kad jos salone klientas galėtų gauti visas grožio paslaugas.

Grožio versle, pasak R.Deikuvienės, viskas priklauso nuo paties verslininko. Tai yra, jei pats tobulėsi, modernias naujoves įvaldysi, tai ir rezultatą pasieksi, klientai tave savo pažįstamiems rekomenduos.

kirpykla laura kirpejosDirba devynios meistrės

Tos rekomendacijos apie „Laurą“, akivaizdu, jau ir užsienyje sklando, mat salono meistrės ir iš ten atvažiavusių klientų sulaukia. Čia užsukę jie taip ir sako, jog jiems pažįstami rekomendavo „Laurą“. O emigrantai iš Šilutės prisipažįsta irgi norintys čia sugrįžti, nes tiesiog pasiilgstantys ir čia tvyrančios šiltos atmosferos, ir tobulo rezultato.

Ne mažiau meistrėms malonu, kad Šilutėje nemažėja nuolatinių jų darbą vertinančių žmonių. O nemažai klientų čia lankosi nuo pirmosios salono atsidarymo dienos.

R.Deikuvienei smagu, kad ir jos kolegės keičiasi retai. Apie pusę čia dirbančių moterų – kirpėjų, kosmetikių ir kosmetologių – „Lauroje“ dirba visus du dešimtmečius.

Šiandien čia savo klientų laukia kirpėjos Andželika Andrijauskienė, Lina Paulikaitė, Silva Merkelė, Loreta Rabačiauskienė, Vida Vyštartienė ir Jolanta Naruševičienė, kosmetologė Vilma Gečienė ir kosmetikė Sigita Erlickienė. Savų klientų būrį turi ir pati vyrų kirpėja R.Deikuvienė.kirpykla laura pastatas

Klientams linki netingėti puoštis

„Beveik kiekvienas žmogus turi savo skonį, žino, kaip jis nori atrodyti, o kiekvienas meistras turi savo stilių ir braižą. Todėl svarbu, kad kiekvienas klientas atrastų jam įtinkantį meistrą, tuomet viskas yra gerai“, – tokia „Lauroje“ dirbančių moterų nuomonė.

Tiesa, čia pat jos pripažįsta, jog joms, kaip ir bet kuriam žmogui, būna ir nelaimių, ir sunkių dienų, tad kartais gal ir šypsotis būna sunku, ir rezultatu pasidžiaugti. „Bet visos mūsų moterys myli savo darbą ir dirba nuoširdžiai“, – sako R.Deikuvienė.

Jubiliejaus proga ji dėkojo ir savo kolektyvui, ir visiems salono klientams už ilgametį pasitikėjimą, linkėjo visiems sėkmės ir ragino niekada netingėti puoštis. Mat gražus ir susitvarkęs žmogus, anot verslininkės, visada yra geros nuotaikos ir tą nuotaiką dalija aplinkiniams.