Gruodžio 18 dieną miškininkai visiems dalins eglių šakas

eglesArtėjančių švenčių proga savo kalėdinę dovaną – nemokamas eglių šakas namams papuošti – šalies gyventojams miškininkai įteiks gruodžio 18-ąją. Tą dieną 13 val. Aplinkos ministerija ir Generalinė miškų urėdija visoje Lietuvoje pradės akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“.

„Parsinešti Kalėdas į namus kviečiame jau šeštą kartą. Tikimės, kad dovanotos eglių šakos ne tik suteiks šventinio jaukumo daugybei namų, bet ir padės išsaugoti mūsų miškus. Juk didžiosios metų šventės – tai ypatinga nuotaika, ir jas pasitinkant nebūtina kirsti eglučių“, – sako akcijos globėjas aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Akcijos metu visų šalies 42 urėdijų darbuotojai kalėdines eglišakes, paruoštas kirtimų valksmuose, dalins pagrindinėse didžiųjų miestų ir miestelių aikštėse, kitose žmonių susibūrimo vietose.

Šilutės miškų urėdija eglišakes dalins Šilutėje prie miesto eglės, Švėkšnoje prie seniūnijos, Vainuto miestelyje prie bažnyčios, Žemaičių Naumiesčio Pergalės aikštėje, Kintuose prie miesto eglės.

Šalies miškininkai ketina išdalyti daugiau kaip 100 tūkstančių eglišakių. Bus dovanojama ir kankorėžių joms papuošti.

Kartu su akcija šiemet startuos „Kankorėžių klubas“. Jis veiks Generalinės miškų urėdijos tinklapio „Facebook“ paskyroje, čia lankytojų lauks įvairios užduotys ir prizai.