Grupė „Tabasco“ kviečia žiemos vakarą praleisti su gyva muzika

iluts KC_2017-02-08Vasario 8 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Gerai Lietuvoje žinoma populiariosios muzikos grupė „Tabasco“ kviečia žiemos vakarą praleisti gyvos muzikos koncerte Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Laikydamiesi tradicijų grupė į savo koncertus kviečia miesto, kuriame koncertuoja, jaunuosius talentus. Šilutėje vakaro svečiais bus vaikų popchoras „Spindulys“, vadovaujamas Lijanos Šerpytienės.

Grupės „Tabasco“ lyderis Gediminas Norvaišas papasakojo apie dabartinę kolektyvo veiklą.

Koncertų trūkumu „tabaskiečiai“ tikrai nesiskundžia. Aktyviausia būna vasara bei žiemos šventinis periodas, tačiau ir kitais laikotarpiais savaitgaliai dažniausiai užimti. Per 18 veiklos metų turbūt nėra Lietuvos kampelio, kur nebūtų tekę pasirodyti.

Suplanuotas gyvos muzikos koncertų ciklas keliuose miestuose, tarp jų – ir Šilutėje, tad vasaris prasideda darbingai.

Deja, bet daugiau nei prieš metus grupės nariams teko susitaikyti su netektimi. Po sunkios ligos amžinybėn iškeliavo ilgametis klavišininkas Rimvydas Vagonis. Tai buvo nuostabus muzikantas, draugas ir kolega, nepaprastos šilumos ir takto žmogus. Visi, pažinoję jį, tokį ir prisimins. Taigi, kolektyve įvyko pasikeitimas. Dabar prie juodų ir baltų klavišų stovi į grupę vasarą įsiliejęs klaipėdietis Algirdas Zigmantas. Tai tikras profesionalas, išmanantis visas sintezatorių ir kitos garso technikos subtilybes, aranžuotojas ir prodiuseris.

Kiti muzikantai – būgnininkas Edmas Juška bei gitaristas Edmundas Noreika – dar dirba pedagoginį darbą Plungės M.Oginskio meno mokykloje. Gediminas turi ir kitos veiklos: dažnai matomas Plungės Kultūros centro renginiuose, aktyviai dalyvauja „Lions’ klubo veikloje.

Verta paminėti, kad prieš dvejus metus vykusiame TV projekte „Supermiestas“ grupė „Tabasco“ pasirodė kelis kartus ir taip padėjo garsinti Plungę, vos netapusią visos Lietuvos supermiestu.

Kūrybine prasme grupės „Tabasco“ pasiekimų sąraše – naujas muzikos projektas. Tai prancūzų dainininko Džo Daseno (Joe Dassin) dainų programa, kuri pristatyta Klaipėdoje lapkričio mėnesį. Turbūt norėdamas suintriguoti, Gediminas prasitarė, kad ir vasario 8 dieną Šilutėje galbūt nuskambės kai kurios šio projekto dainos. Taip pat programoje – gerai žinomų bei primirštų lietuviškų dainų apie meilę naujos interpretacijos. Žinoma, skambės ir didžiausi „Tabasco“ hitai bei vaikų popchoro „Spindulys“ dainos.

Baigdamas pokalbį Gediminas dar kartą pakvietė visus grupės gerbėjus į koncertą ir pažadėjo nepamirštamų emocijų dozę.