Gydytojai klounai aplankė Šilutės ligoniukus

gydytojai klounai_15590425_597665280442313_3785140557212970784_nApie tai, kad rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje Šilutės prekybos centre „Maxima” pirkėjus pasitikdavo raudonomis nosimis pasipuošę jaunuoliai, jau rašėme. Tuo metu mūsų mieste buvo vykdoma informacinė akcija, kurios metu Šilutės rajono mokinių tarybos suburti jaunimo savanoriai sutiktiems pirkėjams pasakojo apie organizaciją „Raudonos nosys. Gydytojai klounai”.

Pastarosios organizacijos nariai – profesionalūs aktoriai – savo apsilankymu ir bendravimu padedantys sveikti ligoniukams. Džiugu, kad ši iniciatyva neliko be apčiuopiamų rezultatų. Gruodžio 15 d. Šilutės ligoninės Vaikų skyrius ir Rusnės specialioji mokykla sulaukė ilgai lauktų svečių – „Raudonų nosių – gydytojų klounų”.gydytojai klounai_mokiniu_taryboje_15542122_597665290442312_5145295997781845765_n

Po pabendravimo su vaikais raudonnosiai sakė, jog jaučiasi dėkingi Šilutės jaunimui, kuris paskleidė informaciją apie gydytojų -klounų veiklą bei užmezgė ryšį su šia organizacija.

Lankydamiesi Šilutės ligoninės Vaikų skyriuje klounai vaikams rodė įvairius triukus, nuotaiką bei emocijas kėlė linksmomis dainomis. Taip jie teikė emocinę paramą vaikus slaugantiems artimiesiems.

Viešnagės metu Rusnės specialiojoje mokykloje gydytojai – klounai parodė spektaklį.

Po vizito gydytojus – klounus Šilutės atviroje jaunimo erdvėje priėmė Lietuvos moksleivių sąjungos Šilutės rajono mokinių tarybos savanoriai. Susitikimo metu jaunimas diskutavo apie „Raudonų nosių – gydytojų klounų” organizacijos veiklą, dalijosi patirtimi bei įspūdžiais.

Paklausta apie susitikimą su pirmą kartą į Šilutę atvykusios organizacijos nariais, Šilutės rajono mokinių tarybos pirmininkė Gabrielė Vindžigelskytė pripažino, jog prekybos centre „Maxima” vykdyta informacinė kampanija nenuėjo veltui. „Skleidėme gydytojų – klounų misiją, tikslus, rodėme išmoktus triukus, nuotraukas iš šių gydytojų vizitų Vilniaus, Kauno vaikų ligoninėse. Tuo pačiu turėjome ir tikslą – sulaukti šių raudonnosių ir mūsų mieste”, – sakė Gabrielė.

Anot pašnekovės, informacinės kampanijos metu Šilutės savanoriai surinko daugiau nei 500 žmonių, kurie susidomėjo gydytojų – klounų veikla, kontaktų. Tai buvo didelis ir svarbus žingsnis, jog šie ligoniukų bičiuliai atvyktų į mūsų miestą. „Džiugu, kad tai ir įvyko šiems metams einant į pabaigą”, – sakė Gabrielė.