Gyventojai kviečiami paminėti „Saugios kaimynystės“ dieną

saugi kaimynyste zenklas 41Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje bus minima „Saugios kaimynystės“ diena. Ta proga Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai nori pakviesti savo miesto ir rajono gyventojus į šį minėjimą.

Gegužės 25 d. 11.00 val. Šilutės r. PK, esančiame Šilutėje, Lietuvininkų g. 31, vyks susitikimas su ūkininku, politiku ir mecenatu Ramūnu Karbausku. Renginio svečias pristatys Naisius kaip mažąją Lietuvos kultūros sostinę, kalbės apie Šiaulių rajoną, kur yra kuriama blaivi kultūra. Susitikimo tikslas ne tik išklausyti ir pabendrauti, bet ir pasisemti idėjų, išgirsti patarimų kaip puoselėti ne tik gražią, saugią bet ir „blaivią“ aplinką.

Visus suinteresuotus asmenis: seniūnus, savivaldybės narius ir savivaldos atstovus, bendruomenės pirmininkus, saugių kaimynysčių kuratorius, policijos rėmėjus bei Šilutės miesto ir rajono gyventojus maloniai kviečiame kartu su mumis paminėti „Saugios kaimynystės“ dieną ir drauge pasisemti kitokios patirties.