Gyventojai vėl nori didesnių greičių

eismas aukstumales gatvejeŠilutės rajono Eismo saugumo komisijos nariai dar kartą įsitikino sena tiesa, jog kiek yra žmonių, tiek ir nuomonių. Mat jiems teko svarstyti keletą prašymų, kurie prieštaravo tų pačių gyventojų vos prieš kelerius metus pateiktiems prašymams.

Greitį K.Griniaus tiltu nustatys kelininkai 

Važiuojantieji į Rusnę gerai žino, jog Šlažų kaime esančiu K.Griniaus tiltu greitis ribojamas iki 30 km per valandą. Tačiau vairuotojai mano, jog toks greičio ribojimas čia nereikalingas, ir prašo leisti tiltu važiuoti ir 50 km/val. greičiu.

Klaipėdos regiono kelių Šilutės tarnybos viršininkas Algirdas Jakubauskas prisiminė, jog dar prieš kelerius metus kaip tik iki 30 km/val. sumažinti greitį tiltu prašė patys Rusnės gyventojai. Savo prašymą jie motyvavo tuo, kad tilto viduryje nėra ašinės linijos, todėl yra sunkiau orientuotis, ir esant didesniems greičiams gali įvykti automobilių susidūrimai.

Beje, čia išdažyti ašinės linijos negalima dėl tilto parametrų – jis yra per siauras.

Tuomet į rusniškių prašymą buvo atsižvelgta, bet ir pats A.Jakubauskas neabejoja, kad taip lėtai tiltu niekas nevažiuoja.

Dabar Eismo saugumo komisijos nariai nutarė, jog užtektų greitį tiltu padidinti 10 kilometrų, tą jie ir siūlys VĮ Klaipėdos regiono keliams. Galutinį sprendimą priims situaciją dar kartą įvertinusi kelininkų komisija.

Aukštumalės gatve važiuosime lėtaiGRINIAUS TILTAS 1

Panašiai situacija klostėsi ir Aukštumalės gatvėje. Pasak A.Jakubausko, jos gyventojai prieš kelis metus, kai šia gatve dar buvo leidžiama važiuoti 40 km/val. greičiu, irgi prašė gatvės pradžioje leistiną greitį sumažinti iki 30 km/val. Tai ir buvo padaryta.

Dabar tie patys gyventojai mano, jog čia jau būtų galima važiuoti ir 50 km/val. greičiu, todėl prašo nuimti gatvės pradžioje pastatytą ženklą.

Bet Arvydo Gorodecko vadovaujamos Eismo saugumo komisijos nariai nutarė, kad Aukštumalės gatve į mokyklas eina nemažai mokinių, o šaligatvių jos pakraščiuose – nėra. Todėl ypač tamsiuoju paros metu čia būtų nesaugu.

Todėl kol kas Aukštumalės gatve važiuosime 30 km/val. greičiu, bent jau iki to laiko, kuomet joje bus įrengti šaligatviai.