Horoskopas šiai savaitei

AVINAS

Sulauksite pageidaujamos pagalbos, informacijos, susitarti dėl nuomos, kredito, uždarbio. Visgi jūsų materialiniai, turtiniai planai gali patirti išbandymų. Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, savaitės viduryje galite taip įsikišti į ne savo reikalus, kad prisidarysite rūpesčių.

JAUTIS

Pasižymėsite ekscentriškumu. Regis, konservatyvūs žmonės jus kritikuos ir bus lengva susikompromituoti, susipykti. Verčiau neleiskite reikštis savo vidiniam gaivalui, pilnam pykčio, tuomet savaitė bus produktyvesnė. Nepirkite, neimkite to, kas jums primygtinai siūloma.

DVYNIAI

Jums geriau seksis dirbti vienumoje, atsiribojus nuo trukdančių dirgiklių. Jeigu to išvengti nepavyks, tuomet dėl patiriamo spaudimo, intrigų ir melo galite pasijusti nekaip. Labiau kibs infekcijos, alergijos. Pravartu nuodugniai įvertinti savo galimybes.

VĖŽYS

Galite spręsti sudėtingas problemas, susijusias su santykiais ir finansais. Norint sėkmės, būtinas lankstus bendravimo stilius, apsukrumas. Svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, kai ką nutylint ar patariant. Savaitei įpusėjus, galite pajusti Saulės užtemimo poveikį savijautai, bandymą jumis manipuliuoti.

LIŪTAS

Jūsų darbotvarkę gali staiga pakoreguoti nenumatytas įvykis ar darbdavys. Nesileiskite išmušami iš pusiausvyros. Senų pažiūrų oponentai džiaugsis bet kokiu jūsų nesivaldymu. Nuo savaitės vidurio ypač daugės bendravimo, dėmesio. Pasistenkite, kad dėl neplanuotų kontaktų nenukentėtų tiesioginės jūsų pareigos.

MERGELĖ

Mintys suksis apie tai, kaip norėtumėte kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką, sėkmingai užbaigti darbus. Gali būti aktualu ruoštis egzaminams, pasireikšti švietimo, politikos, tarptautinėje srityje. Kita vertus, dėl vertybinių dalykų galite patirti išbandymų. Savaitės vidurys žada daug darbo, įtampos.

SVARSTYKLĖS

Susikaupę spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais, antrinėmis žaliavomis. Galite mėginti įgyvendinti originalų sumanymą. Tesėkite senus pažadus, vykdykite įsipareigojimus. Pasisaugokite provokacijų. Nuo ketvirtadienio mintys suksis apie keliones ir naujus projektus.

SKORPIONAS

Neprognozuojamų reakcijų galite sulaukti iš partnerių ir oponentų. Regis, naujoviškumas susigrums su atgyvenusiomis dogmomis, o jūs būsite nelinkę laviruoti. Nuo realių rizikingų veiksmų verčiau susilaikykite. Nepulkite startuoti su naujovėmis, reformomis.

ŠAULYS

Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks padirbėti daugiau už kitus. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti finansinę padėtį ar gyvenimo sąlygas. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Atsargiai kelyje. Savaitės viduryje suaktyvės jūsų konkurentai, priešai.

OŽIARAGIS

Galite dalyvauti varžybose ar kitaip išbandyti jėgas. Galimos ir nemalonios staigmenos, pareikalausiančios papildomų išlaidų. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimus žmones ir jų neskriauskite. Jei kils idėja keisti darbą ar politinę partiją, dar neskubėkite nešti pareiškimo.

VANDENIS

Galite jausti susierzinimą, kylantį dėl kitų žmonių daromų pastabų, keliamų reikalavimų ar jų nedorumo. Visgi teks susitaikyti su tuo, kas yra, net jei tai kertasi su jūsų požiūriu ar tikslais. Jums gali būti aktualu užbaigti kūrybinį projektą, sutvarkyti su augančia karta susijusius reikalus, dokumentus, pateikti ataskaitas.

ŽUVYS

Bus nelengva įtikti aplinkiniams – jie tikėsis kažko daugiau nei jūs galite pasiūlyti. Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namuose ar visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Regis, kai ką sugadinsite, sutrikdysite ar sukelsite nereikalingą įtampą. Būtų geriau nepradėti aiškintis ir išvengti žodžių „mūšio“.