Horoskopas šiai savaitei

AVINAS

Gali būti siekiama realizuoti troškimus, susijusius su kūryba, sportu, turizmu, vaikais. Klaida būtų veržtis į abejotinas avantiūras. Savaitės viduryje pasinaudokite stimulu, jei norite įsidarbinti, pradėti projektą ar pasitikrinti sveikatą, koreguoti mitybos įpročius, gyvenimo būdą.

JAUTIS

Gali stipriai susikirsti praeities ir ateities akcentai. Aštrės pasirinkimo dilemos, padaugės nedraugiškų išpuolių arba tylaus, slegiančio priešiškumo. Regis, negalėsite pasirinkti, kurį požiūrį palaikyti arba kaip su juo nesutinkant išlaikyti gerus santykius. Galbūt teks kažko atsisakyti.

DVYNIAI

Galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas, jei pasiduosite abejotinoms pagundoms, silpnybėms. Tikėtina, kad gausite nerimo keliančią žinią iš artimo žmogaus arba apie jį. Nepraraskite budrumo kelyje. Pasisaugokite sukčių. Jeigu gyvenate kiek ramiau, trokšite geresnių sąlygų, komforto, patogumų.

VĖŽYS

Būsite linkę bendrauti, dalytis idėjomis net su tais, kurie gali jomis savanaudiškai pasinaudoti. Toks patiklumas jums gali būti nuostolingas. Galbūt pagaliau imsitės tvarkyti namų ūkio, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus. Savaitei įpusėjus, nestigs teisybės paieškų, diskusijų.

LIŪTAS

Neišvengsite nervingų situacijų. Galite nesusivaldyti išgirdę oponentų ar priešiškų asmenų įžeidimus, melagingas interpretacijas. Rūpinkitės savimi ir nekenkite kitiems – tai bus geriausia taktika. Nuo savaitės vidurio aiškės finansinės perspektyvos, galėsite numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas.

MERGELĖ

Savaitės pradžia nepalanki aktyviems veiksmams, konkretiems sprendimams. Būsite kupini apgaulingų iliuzijų, kursite sunkiai įgyvendinamus planus. Galite susidurti su intrigomis, apgaulėmis. Be rimto reikalo nesireikškite viešumoje, jei nenorite prisidaryti problemų. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Savaitė skatins reikštis socialiniuose tinkluose, kolektyve. Tai gali atimti daug laiko. Verčiau nepasakokite atsitiktiniams pažįstamiems nei apie savo laimėjimus, nei apie bėdas. Pasisaugokite finansinio ar kitokio išnaudojimo, apgaulės. Įdėmiai stebėsite kas vyksta aplink jus, tačiau iniciatyvos neberodysite.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje netrūks kalbų apie juos bei trukdančius faktorius. Galite aiškintis nesusipratimus ir nėra garantijų, kad dėl to nekils dar didesnių nesutarimų. Kai kurie jūsų ketinimai ar poelgiai gali būti suprasti klaidingai. Stenkitės pasinaudoti savo stiprybėmis ir atsispirti priešiškoms provokacijoms.

ŠAULYS

Gali būti įvykių, didinančių nerimą dėl šeimos, išsilavinimo, darbo. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, teisinėmis ar politinėmis aktualijomis. Ne itin seksis mokytis ar dalyvauti intelektinėse diskusijose, rašyti straipsnius, nors tai bus svarbu. Savaitės viduryje teks surimtėti ir rūpintis dalykinėmis problemomis.

OŽIARAGIS

Atsikratykite susikaupusio šlamšto, peržiūrėkite dokumentus. Jei ieškosite nuotykių, jų rasite, tačiau po to ateis metas mokėti už malonumus. Nieko gero, jei įsivelsite į ginčus teisiniais, etiniais klausimais. Nuo savaitės vidurio ypač aktualūs gali būti su išsilavinimu, kultūra, studijomis, įstatymais, kelionėmis susiję reikalai.

VANDENIS

Savaitė nepašykštės įtampos, antagonizmo tarp to, kas senoviška ir kas naujoviška. Neskubėkite, nedarykite spaudimo ir jam nepasiduokite. Galvokite, ką kalbate ir darote. Užuot eskalavę, stenkitės išvengti susipriešinimo ar jį sumažinti. Be kitų palaikymo dabar ir ateityje pasieksite kur kas mažiau.

ŽUVYS

Savo aplinkoje pastebėsite nemalonių smulkmenų, trikdančių dienotvarkę ar net rimtesnius planus. Pasistenkite tinkamai atlikti pareigas, kurias įmanoma ir kurios svarbios. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite. Neskubėkite pasitikėti žmonėmis, tvirtinančiais, kad jie gali išspręsti kitų problemas.