Horoskopas šiai savaitei

AVINAS

Neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, rašyti testamentą, taisyti techniką arba tuo domėtis. Galbūt ruošiatės toliau išvykti Joninių proga arba privalote daug laiko skirti mokymuisi dėl artėjančio egzamino. Regis, paparčio žiedo ieškosite patirdami nuotykių, kurie nebūtinai patiks jums ar jūsų artimiesiems.

JAUTIS

Turbūt neišvengsite nepasitenkinimo, priekaištų. Galite kai ką sugadinti savo skubėjimu, netaktu. Visgi susidarys įspūdis, kad pradeda dvelkti romantiškomis permainomis. Turėtų sektis, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, tapti dominančios grupės dalimi. Joninių šventė atrodys smagi, kupina pagundų.

DVYNIAI

Darbo reikalai pareikalaus ypatingo atsakingumo, veiklumo. Per neapdairumą galimos traumos ar gedimai. Tausokite sveikatą, venkite apkalbų. Joninės gali sustiprinti poreikį su kažkuo labiau suartėti, užmegzti ar nutraukti partnerystės ryšį, tuoktis ar skirtis, įspūdingai sudalyvauti konkurse, pasirodyme.

VĖŽYS

Būkite atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir finansiniais reikalais. Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, sveikatai ir grožiui naudingas procedūras. Regis, sulauksite komplimentų ar kitokių dėmesio ženklų.

LIŪTAS

Galite sulaukti ne vieno patarimo ir pamokymo. Lengva susipykti dėl kritiškos nuomonės. Aktualus pokalbis su šeimos nariu ar verslo partneriu gali turėti įtakos jūsų finansinei padėčiai. Saugokitės avarijų, traumų, gaisro. Artėjant Joninėms, prisiplanuosite daug veiklos ir turiningą programą.

MERGELĖ

Nugirstos naujienos gali priversti sunerimti ir keisti planus. Kita vertus, sulauksite ir malonaus dėmesio, komplimentų. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs prie vairo. Nepasitikėkite atsitiktiniais pažįstamais. Prieš Jonines kils ūpas tvarkyti šeimos, namų ūkio, žemės reikalus.

SVARSTYKLĖS

Sutelksite dėmesį į žemiškus, praktiškus dalykus. Gali nutikti taip, kad į kišenę priplūs pinigų. O galbūt kaip tik nemažą sumą teks išleisti. Pravartu pasimėgauti gamta, gera draugija. Joninės tinkamos įdomiai išvykai, viešnagei, susitikimui su giminėmis. Regis, bus daug kalbų, diskusijų, šurmulio.

SKORPIONAS

Savaitė privers pasirūpinti svarbiais dalykais. Galimas pobūvis, meilės pasimatymas. Tikėtina, kad palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai. Tik venkite kontaktų su agresyviai, nedraugiškai nusiteikusiais piliečiais, neprovokuokite skandalų. Per Jonines noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais ar giminaičiais.

ŠAULYS

Kažkas gali jus klaidinti, suteikti nerealių vilčių. Tikėtina slapta veikla, intrigos. Stigs praktiškumo, iniciatyvos. Savaitės vidurys jau bus labiau uždegantis ir nebestokosite energijos darbams, pasilinksminimams bei sportui. Per Jonines artimieji iš jūsų turėtų sulaukti daugiau rūpesčio, dėmesio, dosnumo.

OŽIARAGIS

Nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ar prisiimti abejotinus įsipareigojimus. Jeigu tinkamai elgsitės, tai nieko neprarasite ir pagerės asmeniniai santykiai. Galbūt užsimegs reikšminga pažintis. Prieš Jonines pajusite atsipalaidavimo, asmeninės erdvės poreikį. Jums neabejingas asmuo gali ne taip suprasti jūsų atsitraukimą į save.

VANDENIS

Nelengva bus realizuoti profesinius sumanymus. Prireiks kantrybės, jei turėsite reikalų su biurokratais, valdininkais ar konkurentais. Per Jonines tikriausiai eisite kažkur, kur gausu žmonių, arba smagiai praleisite laiką su bendraminčių kompanija. Draugiški pokalbiai padės jums geriau susivokti situacijoje.

ŽUVYS

Tikėtini svarbūs susitikimai, konsultacijos. Užsiėmimai, kontaktai bus nelengvi, tačiau ateityje gali duoti naudos. Viena vertus, šiuo metu pajusite savyje daugiau meilės, šviesos, kilnumo. Kita vertus, rankos gali svirti dėl kitų žmonių nesupratingumo, keliamos įtampos. Susimąstysite apie naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas.