Į areštinę pateko 4 mušeikos

Kumštis. / camworld.org nuotr.Policijos areštinėje dienas leidžia naumiestiškis 33 metų D.D., kuris vasario 12-osios naktį, apie 1 val. sumušė savo žmoną. Vyras savo 31-erių žmoną tampė už plaukų, smaugė rankomis, taip pat kelis kartus trenkė jai į veidą. D.D. sulaikytas.

Apie smurtaujantį kaimyną pranešė ir šilutiškė V.J. Anot moters, trečiadienio rytą atvykęs kaimynas 64 m. J.R. išlaužė užrakintų lauko durų staktą ir patekęs į vidų ją sumušė: pagriebęs už kaklo stumdė, sužalojo dešinę ranką, dešinės kojos klubą ir kelį. Be to, kaimynas pasisavino ant grindų nukritusį moters telefoną „Samsung SGH-E500” ir pabėgo. V.J. po apžiūros Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centre dėl sumušimų gydosi ambulatoriškai, o J.R. uždarytas į areštinę.

Policijos areštinėje valstybės šventę šventė ir du smurtautojai, apie kuriuos policijai pranešė Vainuto sen. Balčių k. 49-erių gyventoja. Moteris teigia, kad vasario 15-osios vakare du jai pažįstami asmenys išdaužė lango stiklą, pateko į jos butą ir sumušė ją bei jos 53-ejų m. sugyventinį. Vyras ir moteris dėl sužalojimų į medikus nesikreipė, o įtariamieji sulaikyti.

Į policiją kreipėsi ir 40-metė šilutiškė D.B., kuri pranešė, kad sekmadienį vakare, apie 21 val., pas ją į namus užėjo 5 nepažįstami jaunuoliai, kurių vienas ją sumušė, o kitas nuo kaklo pagrobė dvi auksines grandinėles su pakabuku.

Nukentėjusioji į med. įstaigą dėl sužalojimų nesikreipė. Ji sako patyrusi 9000 litų nuostolį.