Į atsidariusią „Bikuvą” plūdo šimtai šilutiškių

 BIKUVOS ATIDARYMAS_2Šimtai viso rajono gyventojų trečiadienį plūdo į naujojo prekybos centro „Bikuva” atidarymą.

Vos prieš kelis mėnesius apie savo atėjimą į Pamarį paskelbę ir per tą laiką naują prekybos centrą Gluosnių gatvėje pastatę Aukštaitijos prekybininkai dar neatvėrę jo durų suspėjo pagarsėti labdaringa veikla, o pirmąją darbo dieną išdalijo daugybę prizų ir nuolaidų kortelių.

Už tokias iniciatyvas jie pelnė socialinių problemų sprendėjų bei socialinių partnerių titulus.

Loterijoje – daugybė prizų

Šalia erdvaus, daugiau nei 2500 kvadratinių metrų prekybos centro „Bikuva” įrengtoje pusšimtį automobilių talpinančioje stovėjimo aikštelėje trečiadienį nebuvo nė vienos laisvos vietos. Sausakimša buvo ir ties centriniu įėjimu, ir prie kasų prekybos salėje – tiek šilutiškių panoro pamatyti, ką siūlo naujakuriai prekybininkai.

Kad pasiūla – milžiniška, įsitikino visi: statybinės ir įvairios buities prekės, elektros įranga, kiliminės dangos – visko ir neišvardinsi. Kiekvienas šilutiškis turi galimybę pats įsitikinti, kad šiame prekybos centre galima rasti visko – nuo smulkių varžtelių iki stambių apšiltinimo medžiagų pakuočių.

Daugelis gamintojų, kurių prekės pasiūlytos šilutiškiams, dalyvavo ir „Bikuvos” atidarymo šventėje, nes skyrė jos metu surengtai loterijai prizus. Visi, kas nepatingėjo atvykti ir įmesti į loterijos dėžę skrajutę su savo pavarde, dalyvavo loterijoje, kurios laimėtojų tądien buvo daugiau nei 100.

Socialinį darbą dirbo dar neatsidaręDSC 0285

Dar vieno prekybos giganto atėjimu į Šilutę pasidžiaugė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, pastebėjęs, kad konkurencija visada yra į naudą pirkėjams, nes dėl to jiems plečiasi pasirinkimo galimybės.

Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis kalbėjo, kad artėjant didžiosioms metų šventėms socialiniams darbuotojams kasmet tenka spręsti tas pačias problemas – ieškoti rėmėjų, kad galėtų surengti šventes skurdžiai gyvenančių šeimų vaikams. Šiemet ši problema sumenko, mat dar rugsėjį buvo sulaukta „Bikuvos” pasiūlymo skirti paramą kelioms gausesnėms pamariškių šeimoms, nors šis centras Šilutėje dar nebuvo net pradėjęs dirbti. Tad Šilutės socialiniams darbuotojams beliko tik pasiūlyti tas šeimas.

„Bikuvos” centro atidaryme dalyvavęs įmonės direktorius Gintaras Sadaunikas irgi juokavo, kad į Šilutę atvykę uteniškiai jaučiasi tarsi būtų iš šiaurės ašigalio atvažiavę į šiltuosius kraštus, mat jų kraštuose ir tądien buvo balta.

„Tikimės, kad tokią pat šilumą sugebėsime sukurti ir šio prekybos centro viduje – ir čia dirbančiam personalui, ir lankytojams”, – sakė vadovas.

Kad kiekvienas pirkėjas jau atidarymo dieną išsineštų bent mažytę šilumos kibirkštėlę, prekybos centre buvo sukrauta daugybė prizų. Svarbiausia, kad norintiems juos gauti nereikėjo nei pirkti, nei ką nors daryti – tereikėjo paėmus iš kasos šio centro skrajutę užrašyti savo duomenis ir įmesti į loterijos dėžę. Iš jos kas pusvalandį buvo traukiama po 10 laimingųjų pavardžių.

Tegu nenusimena tie, kurie baiminasi atidarymo triukšme neišgirdę savo pavardės: visiems, kurie laimėtų prizų neatsiėmė tądien, parduotuvės darbuotojai paskambins nurodytais telefonais ir įteiks juos kitu metu.

Lygintuvai, puodeliai, užrašinės, ausinės, įvairūs suvenyrai, net – sėdmaišis, tokius ir kitokius prizus tądien namo išsivežė atidarymo svečiai.

Šilutėje seniai niekas neregėjo tokių eilių, kokios tądien susidarė prie „Bikuvos” kasų. „Bikuva“ net pritrūko nuolaidų kortelių. Bet negavusieji gali neliūdėti – „Bikuvos“ nuolaidų kortelę visi norintieji tikrai galės gauti iki Naujųjų metų.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.