Į dvi seniūnų vietas – 20 kandidatų

saugu ir juknaiciu herbas20 kandidatų – tiek pretendentų pareiškė norą dalyvauti rajono Savivaldybės paskelbtame konkurse Saugų ir Juknaičių seniūnijų seniūnų pareigoms eiti. Dirbti seniūnais Saugose norėtų 11 asmenų, o į Juknaičių seniūnijos vadovo vietą pretenduoja 9.

Pretendentų į seniūnus pavardės neatskleidžiamos.

Naujieji seniūnai paaiškės ne anksčiau kaip kovo viduryje – tiek laiko šioms seniūnijoms dar vadovaus laikinai pareigas einantys Kęstutis Sadauskas ir Natalija Domarkienė.

Savivaldybės Komunikacijos skyriaus vedėjas Romualdas Eglinskas sakė, jog patikrinus visų kandidatų pateiktus dokumentus ir asmens duomenis, kai kuriems iš jų nurodyta patikslinti kai kuriuos faktus. Tad gali nutikti ir taip, kad šie žmonės ir nebegrįš į konkursą.

Pretendentams į seniūnų pareigas pirmiausia teks įveikti pirmąjį nelengvą konkurso etapą – išlaikyti bendrųjų gebėjimų ir vadovavimo gebėjimų tikrinimo testą. Jis laikomas centralizuotai didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose arba Panevėžyje. Testo neišlaikiusieji į antrąjį konkurso turą nepateks.

Tik testą išlaikę pretendentai galės dalyvauti antrajame konkurso etape, kuris bus surengtas rajono Savivaldybėje. Čia kandidatų į seniūnus žinias tikrins Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija, kurioje bus ir po keletą abiejų seniūnijų seniūnaičių. Juos jau delegavo seniūnaičių sueigos, kurios vyko pirmadienį.

Anot R.Eglinsko, galutinis etapas bus geriausiu atveju tik kovo viduryje.

Saugų ir Juknaičių seniūnijų vadovų pareigos atsilaisvino, kai buvę seniūnai Anastazija Oželytė ir Valentinas Dylertas išėjo į užtarnautą poilsį.