Į išankstinį balsavimą Šilutėje- su turistiniu autobusu

isankstinis balsavimasŠiandien, spalio 5 dienos rytą, pradėti LR Seimo rinkimai išankstiniu balsavimu. 8 valandą ryto į Šilutės apygardos išankstinio balsavimo vietą Dariaus ir Girėno g. Nr. 1 suplūdo trys dešimtys žmonių. Jie apstulbino rinkimus stebėti atėjusius partijų atstovus – rinkimai Šilutėje prasidėjo rekordiniu aktyvumu.

Šilutės apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Danguolė Dimičikienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad toks žmonių plūstelėjimas jos nenustebino, nes jau išvakarėse buvo pranešta, kad pilietinę pareigą – rinkti Seimo narius išankstiniu balsavimu atvyks delgacija išvykstanti į Vokietiją.

„Heide“ bendrijos choras ir atyviausieji draugijos nariai specialiai suvėlino savo išvyką, kad galėtų atiduoti savo balsus už pasirinktą partiją ir vieną iš aštuonių pretendentų vienmandatėje rinkimų apygardoje.

„Heide“ daininkai ir juos lydintys draugijos nariai iš kart po balsavimo sėdo į autobusą ir iškeliavo Neugrandenburg Vokietijos miestą.

Draugijos pirmininkė Gerlinda Stungurienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad į minėtą miestą Heide nariai su savo choristais važiuoja dalyvauti Rytprūsių išeivijos susitikime. Neugrandenburg mieste kasmet susirenka II-ojo pasaulinio karo išblaškyti tuometinės Vokietijos Rytų prūsijos žemėse gyvenę žmonės.

DeniusasVienas iš pirmųjų savo balsą atidavusių Heide choristų rusniškis Voitiechas Deniušas įmesdamas voką į balsadėžę sakė, kad „Heide“ draugijos nariai rodo pavyzdį viems likusiems rajono gyventojams. Jis ragina neniurzgėti, nelaukti paskatinimo ir patiems išsirinti valdžią.

Spalio 9 dieną, sekmadienį nuo 8 valandos ryto iki 21 val. vakaro laukiami visi rinkimų apygardose prie balsavimo urnų – valdžią rinkime patys.