Į kalėdinį bėgimą skubantis Laplandas užstrigo aukštapelkėje

LaplandasVisi šilutiškiai ir miesto svečiai kviečiami į šventinį labdaringą bėgimą, kurio metu visos surinktos lėšos bus skirtos likimo nuskriaustiems vaikams!

„Suburkime spalvotą Kalėdinį bėgimą – pasipuoškime kalėdine kepuraite, pirštinaitėmis, senelio barzdele ar kitokiu šventiniu akcentu. Jūsų lauks Kalėdų senelis, šventiška muzika, karšta arbata, šventiškiausio ir originaliausio bėgiko aprangos nominacija bei rėmėjų prizai“, – sako labdaringo bėgimo organizatoriai.

Kad kuo daugiau bėgikų dalyvautų Kalėdiniame bėgime, stengiasi ir iš Šiaurės atvėgęs Laplandas. Bėgdamas į Šilutę, originalusis bėgikas užsuko ir į Aukštumalos pelkę, ten išbraidė kemsynus, išmatavo akivarus ir šiaip ne taip pasiekė mūsų miestą. Jis tikisi, kad jo pasekėjai būriais susirinks į labdaringą bėgimą ir negailėdami parems vaikus.

Kalėdinis bėgimas, kurį organizuoja „Everything about sport and nutrition“, startuos Šilutės senojo turgaus aikštėje gruodžio 19 d. 11 val. Registracija vyks 9-10.30 val. Dalyviai rungsis bėgdami 1 km, 3 km ir 10 km distancijose. Dalyvio mokestis – pagal galimybes.

Pasak renginio organizatorių, šio bėgimo metu visos surinktos lėšos bus skirtos likimo nuskriaustiems vaikams. Kviečiama pasipuošti šventiniu akcentu ir laimėti originaliausiai apsirengusio bėgiko prizą.

Varžybų dalyviai ir nugalėtojai bus apdovanojami pagal amžiaus grupes.

1 km distancijoje: iki 9 m., 10–15 m., 16–18 m., 19–49 m., 50 m. ir daugiau.

3 km ir 10 km distancijose bus apdovanojami vyrai ir moterys.

Bus renkamas ne tik originaliausiai apsirengęs, bet ir jauniausias ir vyriausias dalyviai, gausiausiai dalyvavusi pagrindinė ir profesinė mokykla, gimnazija, greičiausiai distanciją įveikęs dalyvis su augintiniu.

Registruotis bėgti galite telefonu +370 639 11 028 arba paspaudę nuorodą https://www.facebook.com/events/1081838471834728/.

Palaikykime Kalėdinio bėgimo dvasią Šilutėje!

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume.