Į kojas dėjo 50 blokų cigarečių pavogęs vaikinas

cigaretes7Vaikinas D.C., su draugais užėjęs į parduotuvę, susiviliojo lengvu grobiu. Pamatęs, kad parduotuvėje dirba viena pardavėja, praskleidęs apsaugines parduotuvės sandėlio žaliuzes, įsmuko vidun ir susišlavė kalną cigarečių.

Bet pasitvirtino liaudies posakis, kad ne tik melo, bet ir vagišių kojos trumpos. Pilną dėžę rūkalų nešiną vagį išgąsdino vytis bandžiusi pardavėja ir vagį pamatęs vyriškis, tad toliau bėgti šis nesiryžo ir, palikęs dėžę, pasiskubino dingti.

Tačiau išvengti atsakomybės jam nepavyko. Jau teistas ir baustas vaikinas už šį „darbelį“ pataisos namuose praleis 1 metus ir 3 mėnesius.

Vagystės scenarijus išsirutuliojo tada, kai vaikinų penketukas sausio mėnesį užėjo į Vilkyčių kaimo parduotuvę nusipirkti alaus.

Vienam iš kompanijos kilo „geniali“ mintis įsibrauti į parduotuvės sandėlį, kurį nuo svetimų akių saugojo tik žaliuzės.

Tuo metu parduotuvėje dirbo viena pardavėja, galbūt tai ir paskatino vagišių įsmukti į sandėlį ir kartoninėn dežėn susikrauti apie 50 blokų įvairių cigarečių, kurios įvertintos 1219,70 eurų.

Kad sandėlyje kažkas krebždėjo, pardavėja išgirdo tik tada, kai vagišius, nešinas pilna dėže, jau spruko durų, vedančių į lauką, link.

Moteris dar spėjo sušukti „Kas čia?“ ir bandė vytis parduotuvę apšvarinusį tipą, tačiau jis paspruko. Pardavėja negalėjo leistis į gaudynes ir palikti parduotuvės be priežiūros.

Bėgantis vaikinas su dėže įtarimą sukėlė kieme šakas pjausčiusiam vyriškiui, kuris paklausė „Ką čia darai?“. Vaikinas pabūgęs metė iš rankų visą grobį ir nubėgo pagrindinio kelio link.

Vyriškis ,pamatęs, kad jam numesta dėžė pilna cigarečių, suprato, kad jos buvo pavogtos iš netoliese esančios parduotuvės. Jas nunešė atgal į parduotuvę, o čia jau buvo atvykę policijos pareigūnai.

Peržiūrėjus parduotuvės vaizdo kamerų įrašus, viskas matosi kaip ant delno – D.C. ateina į parduotuvę, po minutės atsiduria sandėlyje, o netrukus jau bėga į lauką, nešinas pilna vogtų prekių kartonine dėže.

Bylą nagrinėjęs Šilutės rajono apylinkės teismas atsižvelgė į tai, kad D.C. ne kartą baustas už panašaus pobūdžio nusikaltimus, tačiau išvadų nepadarė ir vėl nusikalto, todėl jam skyrė 1 metų 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.