Į kontrabandinių cigarečių tašką pirkėjai traukė, nepaisydami pareigūnų

kontrabanda silutejeKetvirtadienį Pagėgių pasieniečiai šilutiškės namuose ir garaže aptiko daugiau kaip 3 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų. Iš moters paimta ir daugiau kaip 27 tūkst. litų.

Manoma, kad pareigūnai užčiuopė kontrabandinių rūkalų pardavimo tašką Šilutėje. Mat kol pasieniečiai skaičiavo rastas cigaretes, į šilutiškės buto duris vienas po kito beldėsi pirkėjai.

Ketvirtadienį pasieniečiai, turėdami žinių, kad viename Šilutėje esančiame garaže gali būti nelegalių cigarečių, atvyko patikrinti šios informacijos.

kontrabandos garazaiGaražų masyve pareigūnai sulaikė 49-erių šilutiškę, čia atvažiavusią  „Toyota Corolla Verso“ automobiliu. Garaže stovėjo dar vienas automobilis – „Renault Megane Scenic“. Abi mašinos buvo prikrautos kontrabandinių rūkalų.

Pasieniečiai patikrino ir moters butą – ir čia jie rado cigarečių.

Iš viso pas šilutiškę rasta 3340 pakelių cigarečių su rusiškomis ir baltarusiškomis banderolėmis. Iš šilutiškės paimta ir 27 600 litų.

Manoma, kad šios moters namai galėjo būti bene pagrindinis mieste veikiantis kontrabandinių rūkalų pardavimo taškas. Kol pasieniečiai skaičiavo kontrabandos kiekius, į duris vienas po kito beldėsi dešimt pirkėjų. Tarp klientų buvo ir nepilnamečių.

kontrabanda silutiskesPareigūnai moteriai dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir gabenimo pradėjo administracinės bylos teiseną. Šilutiškei gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir abiejų automobilių konfiskavimas. Šią bylą nagrinės teismas.

Po apklausos pasieniečiai moterį paleido. Cigaretės, automobiliai ir pinigai saugomi Pagėgių rinktinėje.