Į „Lietuvos rytą“ išvykusį „Šilutės“ vyr. trenerį R.Kuncaitį keičia L.Eglinskas

krepsinis eglinskas_auburno_univer_trenerisNacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti vyrų komanda „Šilutė“ oficialiai paskelbė, kad artėjantį sezoną komandai vadovaus treneris Laimonas Eglinskas, kuris pakeis į „Lietuvos ryto“ komandą išvykusį Robertą Kuncaitį.

Šilutės vyrų krepšinio komanda grįžo iš Italijos – pirmojo pasirengimo etapo 2017/2018 metų sezonui. Prieš išvykdami į turnyrą Italijoje, šilutiškiai Garliavoje žaidė draugiškas rungtynes su Indonezijos vyrų rinktine, kurias laimėjo 29 taškų skirtumu – 91:62.

Italijoje Pamario krepšininkai iškovojo 3 pergales bei patyrė dvi nesėkmes. Nugalėjo Amerikos universitetų „Fairfield“, „UMass Lowell“ ir „Utah state“ komandas, o nusileido Auburno ir Colorado universitetų krepšininkams.

Naujasis vyriausiasis treneris L.Eglinskas pasidalijo mintimis apie pasirengimo ciklą, komandos komplektacijos darbus ir tikslus:

– Džiaugiamės, kad kaip praėjusiais metais, taip ir šiemet, pasiruošimą krepšinio žaidimo sezonui pavyko pradėti anksti. Turėjome galimybę dalyvauti turnyre Italijoje. Tai buvo puiki proga patikrinti komandos naujuosius, jaunuosius šilutiškius žaidėjus, įvertinti jų žaidimo kvalifikaciją, pradėti kurti komandos mikroklimatą.krepsinis silutes_komanda_Italijoje_2

Šiame cikle prie mūsų komandos taip pat prisidėjo ir buvęs klubo „Lietuvos rytas“ vadovas Jonas Vainauskas, turintis didelę vadybinę patirtį Lietuvos krepšinio pasaulyje. Jis mus konsultavo dėl komandos sudarymo bei yra pasiruošęs padėti ateityje įvairiais krepšinio reikalais.

Taip pat noriu pasidžiaugti, kad komandą papildė dar vienas naujas krepšininkas – Taurantas Tamošiūnas. Manau, kad šis žaidėjas gali tapti vienu iš komandos lyderių, nes yra sukaupęs nemažai patirties tiek rungtyniaujant Nacionalinėje krepšinio lygoje, tiek Lietuvos krepšinio lygoje.

Praėjusį sezoną „Šilutės“ komanda paruošė nemažai krepšininkų, kuriuos šiemet pasikvietė turtingesni būsimi mūsų varžovai. Dėl šios priežasties vasara buvo išties nelengva, nes iš planuoto komandos branduolio liko tik Modestas Žaunieriūnas ir Justas Nausėdas.

Nepaisant to, džiaugiamės, kad su „Šilutės“ klubo vadybininku Jonu Gavėnia ir trenerio asistentu Arnoldu Kuncaičiu pavyko beveik sukomplektuoti mūsų miesto krepšinio komandą. Rugsėjo mėnesį planuojame dar sužaisti draugiškas rungtynes su Ukrainos vicečempionais bei keliomis stipriausiomis Lietuvos krepšinio lygos komandomis, nes tik žaisdamas su stipriausiais gali tobulėti ir pamatyti, kokio lygio pats esi.