Į „Miss Fashion TV“ 12-tuką patekusi šilutiškė Brigita Gaižauskaitė: „Buvo tokių, kurioms rūpėjo tik vakarėliai“

Brigita Gaizauskaite2016-ųjų „Miss Fashion TV“ grožio konkurse Kipre dalyvavusi lietuvė Brigita Gaižauskaitė (18) džiaugiasi patekusi į geriausiųjų 12-tuką. Mergina pripažįsta, kad ši patirtis kopiant modelio karjeros laipteliais jai į naudą. Šilutiškė mokosi Vydūno gimnazijoje, šoka Klaipėdos sportinių šokių klube „Žuvėdra”.

Žmonės.lt 18-metė B.Gaižauskaitė pasakojo, kad visą gyvenimą norėjusi tapti modeliu ir dabar savo svajonę išpildė. Vis dėlto ji nėra tikra, ar su modelio karjera norėtų sieti gyvenimą.

„Esu moksleivė, o visą mano laisvą laiką jau 11 metų užima sportiniai šokiai. Nors modeliu svajojau būti nuo vaikystės, tapau juo visai neseniai – prieš metus. Tiesiog norėjau išbandyti save naujoje srityje. Susidomėjau modeliavimu dėl galimybės aplankyti įvairias šalis ir susipažinti su kitomis kultūromis, žmonėmis. Šiuo metu ši sritis man yra kaip hobis, tačiau kaip bus vėliau – nežinau“, – sakė B.Gaižauskaitė.

Daugiau apie tai skaitykite žmonės.lt straipsnyje „Į „Miss Fashion TV“ 12-tuką patekusi Brigita Gaižauskaitė: „Buvo tokių, kurioms rūpėjo tik vakarėliai“.